Preparaty Dezynfekcyjne

Środki dezynfekcyjne, preparaty dezynfekcyjne

W ofercie firmy Dezenfex znajduje się niezwykle szeroki asortyment środków, charakteryzujących się działaniem bakteriobójczym, wirusobójczym oraz odtłuszczającym. Środki dezynfekcyjne, które oferujemy z powodzeniem mogą zostać wykorzystane do dezynfekcji i czyszczenia powierzchni inwentarskich, narzędzi, wyposażenia, pojazdów. Wiele z nich świetnie sprawdzi się również w roli preparatów do nasączania mat dezynfekcyjnych. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów środków. Są to:

  •  Środki do dezynfekcji powierzchni. Są to preparaty dezynfekcyjne, o szerokim spektrum skuteczności wirusobójczej, bakteriobójczej i grzybobójczej.  Przy zachowaniu należytej ostrożności, środki można stosować na różnego rodzaju powierzchniach,  podczas rutynowej dezynfekcji, oprysków wstępnych,  zamgławiania czy odkażania systemów wodnych (np. preparat virkon S)
  • Środki do suchej dezynfekcji. Tego typu środek dezynfekcyjny wykorzystywany jest w celu poprawienia warunków bytowania zwierząt inwentarskich. Doskonale wiąże wilgoć, ogranicza wylęgane się much oraz innych uciążliwych owadów. Może być bezpiecznie stosowany w obecności zwierząt.
  •  Środki do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk. Są to środki odkażające i dezynfekujące, wykorzystywane przez kliniki, przychodnie, szpitale oraz prywatne gabinety lekarskie, a także kosmetyczne. Pozwalają na zachowanie reżimu higienicznego dla bezpieczeństwa personelu oraz pacjentów/klientów.
  •  Środki czyszczące i odtłuszczające. Poza właściwościami dezynfekującymi, wykorzystywane są również do utrzymywania czystości. Są niezwykle pomocne w czyszczeniu zabrudzeń, a nawet tłustych plam z różnych powierzchni oraz materiałów.

W naszej ofercie znajdują się najlepsze dostępne na rynku środki odkażające i dezynfekujące. Nasza oferta skierowana jest do firm, szpitali, klinik, przychodni, gabinetów kosmetycznych oraz lekarskich, farm, schronisk, gospodarstw, a nawet do użytku prywatnego. W asortymencie posiadamy preparaty do sporządzenia własnego roztworu oraz gotowe do użycia środki. Występują w postaci proszku lub płynu.

Polecamy również: maty dezynfekcyjnematy dezynfekującematy przejazdowematy wjazdowematy antypoślizgowematy do dezynfekcjimoskitiery na wymiarrzep dwustronnykarmnik deratyzacyjnyśrodki odkażające i dezynfekująceodstraszacz zwierząt