Środki Odstraszające

Odstraszacz zwierząt, środki odstraszające

 Odstraszacze zwierząt to środki niezbędne w każdym gospodarstwie oraz hodowli. Używanie ich świadczy o odpowiedzialności i dbaniu o środowisko naturalne. Dostępny w naszym sklepie odstraszacz zwierzyny w dużym stopniu ogranicza ryzyko przenoszenia groźnych chorób i wirusów przez dzikie zwierzęta, na tereny gospodarskie czy produkcyjne. Co ważne, wykorzystując odstraszacz dzikich zwierząt, nie robimy im krzywdy. Środki nie są trujące, duszące, sprawiają jedynie, że zwierzyna nie chce podchodzić do terenu, na którym występuje ten konkretny zapach.

Odstraszacz zwierząt dotyczy takich nieproszonych gości, jak sarny, jelenie, daniele, łosie, dziki, ptaki drapieżne, nornice, krety czy lisy. Preparat ten posiada w swoim składzie czynne substancje zapachowe i biologiczne. Ich zadaniem jest podrażnianie układu nerwowego dzikich zwierząt. W efekcie odczuwają one zagrożenie i uciekają z miejsca, w którym rozprzestrzenia się zapach odstraszacza.

Preparaty dobrze jest wykorzystywać bioasekuracyjnie, np. na ternie gospodarstw rolnych. W takich miejscach szczególnie przydatne są środki odstraszające dziki. Odstraszacz w takich sytuacjach znacznie zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa ASF. W naszej ofercie znajdują się środki w formie granulatu, który można samodzielnie rozsypać na terenie, graniczącym z lasem oraz płyny do samodzielnego przygotowania roztworu. Proponujemy również sznur hukowy na dziki. Wszystkie dostępne w naszej ofercie srodki odstraszające dziki są bezpieczne dla zwierząt.

 Środki dostępne w naszym sklepie chronią również przed mięczakami i owadami, które bywają prawdziwą zmorą gospodarstw rolnych. Mowa głównie o mrówkach oraz ślimakach. Substancje zapachowe i biologiczne, wykorzystane w oferowanych przez nas preparatach powodują zatrzymanie lub zmianę kierunku poruszania się tych nieproszonych gości.

Oferujemy preparaty płynne w pojemnikach 250ml, 1l, 5l; granulat w opakowaniu 10kg. Sznur hukowy dostępny w naszym asortymencie posiada 8 petard hukowych.

Polecamy również: maty dezynfekcyjnematy dezynfekującematy przejazdowematy wjazdowematy antypoślizgowematy do dezynfekcjimoskitiery na wymiarrzep dwustronnykarmnik deratyzacyjnyśrodki odkażające i dezynfekująceodstraszacz zwierząt.