DEZENFEX TO SYNONIM MAT DEZYNFEKCYJNYCH

Jesteśmy producentem i wykonujemy maty dezynfekcyjnematy przejazdowematy wjazdowematy antypoślizgowe, mat eko (przeznaczonych do niecek dezynfekcyjnych).

Wraz ze wzrostem świadomości społecznej na temat zagrożeń epidemiologicznych, coraz więcej klientów indywidualnych i firm zaczyna doceniać role środków przeznaczonych do bioasekuracjii, a zwłaszcza mat dezynfekcyjnych. Maty dezynfekujące już dawno wyszyły z niszy, jako produkt wspomagający branże rolniczą w ograniczaniu rozprzestrzeniania się takich chorób jak np. afrykański pomór świń (ASF) czy ptasia grypa. Maty odkażające są coraz częściej spotykane, w szkołach, urzędach, szpitalach, wspólnotach mieszkaniowych czy gabinetach stomatologicznych. Państwowa Inspekcja Pracy rekomenduje stosowanie mat dezynfekcyjnych przy wejściach do biur czy hal produkcyjnych. Maty do dezynfekcji powinny być stosowane wszędzie tam, gdzie istotne jest zachowanie odpowiedniego rygoru sanitarnego i bioasekuracyjnego.

DLACZEGO DEZENFEX? CZYM RÓŻNIMY SIĘ OD KONKURENCJI?

WIARYGODNA FIRMA -  Jesteśmy prawdziwie polskim producent mat dezynfekcyjnych, a nie producentem tylko z nazwy. Trzymamy pieczę nad całym procesem. Począwszy od fazy projektowania i badań, poprzez fazę produkcji, aż do skompletowania zamówienia i wysłania naszych mat do klienta.

ROZPOZNAWALNA MARKA -  Nasze maty dezynfekcyjne sprawdziły się zarówno w Polsce jak i Europie. Jesteśmy obecni na rynkach europy zachodniej, republikach bałtyckich, czy krajach europy środkowo-wschodniej. Wysyłamy nasze maty nawet do dalekiej Islandii. Zaufało nam tysiące klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

TRWAŁOŚĆ I ESTETYKA WYKONANIA - Materiały używane w  naszych matach, są stosowane między innymi w produkcji wojskowej.  Dodatkowo, poszczególne warstwy mat są wzmocnione elastycznymi nićmi tapicerskimi. Dzięki temu, produkowane przez nas maty cechuje bardzo duża trwałość i wytrzymałość na rozrywanie. Odpowiednio użytkowane mogą służyć wiele lat.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA -  Nasze maty do dezynfekcji posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań niespotykanych u innych producentów. Jako pierwsi w Polsce i Europie, wprowadziliśmy na rynek maty dezynfekcyjne w oparciu o dzianiny trójwarstwowe. Zastosowanie dzianin 3D na górnych warstwach mat, zapewnia szereg korzyści użytkowych takich jak funkcja wycieraczki, 100 % przepływowość środków dezynfekcyjnych pod naciskiem koła czy buta, czy zabezpieczanie przed ingerencją patogenów wewnątrz mat.  Optymalnie dobrana grubość i elastyczność pianki poliuretanowej świetnie gromadzi i oddaje roztwór płynu dezynfekcyjnego. Trwałe Wodoodporne i olejoodporne materiały zastosowane na dolnych warstwach mat uniemożliwiają wyciekanie środków dezynfekcyjnych poza matę. Sprawdź nasze maty i dowiedź się więcej

MATY POLECANE PRZEZ EKSPERTÓW - Nasze maty posiadają opinie " Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie" dowodzącą ich skuteczności i wytrzymałośći. Maty zostały przetestowane podczas Targów Agro-Tech 2017.

NAJWIĘKSZY WYBÓR MAT DEZYNFEKCYJNYCH W POLSCE-  Produkujemy maty dezynfekcyjne w 4 różnych standardach wykonania, i w ponad 60 różniących się wariantach. Dostępne są wszystkie najpopularniejsze rozmiary jak, i maty na wymiar.  Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

SPRAWDZONE PRODUKTY - Dezenfex.pl to nie tylko maty do dezynfekcji.

 Zawsze staramy się odpowiedzieć na rosnące potrzeby naszych klientów nie zależnie od branży, poprzez poszerzanie naszej gamy produktów komplementarnych takich jak środki do dezynfekcji powierzchnisuchej dezynfekcji , linii pojenia, czy profesjonalne płyny myjące i odłuszczające.

Jednym z kluczowych elementów bioasekuracji jest ochrona osobista. Zarówno w czasie pandemii jak i podczas okresowego rozprzestrzeniania się wirusów i chorób. Wychodzimy na przeciw tym potrzebom oferując odzież ochronną, czy preparaty do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że owady i zwierzęta są wektorami groźnych wirusów i chorób. Dlatego też, istotnym czynnikiem ograniczającym ryzyko epidemiologiczne jest korzystanie z środków zapobiegawczych i odstraszających. W naszej ofercie można znaleźć mocne siatki na moskitiery, doskonale chroniące przed owadami,  sznury hukowe, jak i skuteczne środki do odstraszania w formie płynu i granulatu.

Dbamy o to aby w naszej ofercie były tylko sprawdzone produkty do których sami jesteśmy przekonani.

RZETELNA I BŁYSKAWICZNA OBSŁUGA KLIENTA - Realizujemy każde zamówienie najszybciej, jak jest to możliwe, 95,73% naszych paczek trafia do klientów następnego dnia roboczego. Dzisiaj zamawiasz jutro odbierasz !

WSPÓŁPRACA -  Jesteśmy otwarci na współprace zarówno z osobami prywatnymi, sklepami, dystrybutorami, hurtowniami w Polsce i zagranicą.  

Od kilku lat z sukcesem obsługujemy branże rolniczą (hodowców, rolników, plantatorów, przedsiębiorstw przetwórstwa spożywczego, gabinetów weterynaryjnych.) Zaopatrujemy podmioty użyteczności publicznej (urzędy, szkoły, centra zarządzania kryzysowego, przejścia graniczne). Współpracujemy z firmami z różnych sektorów gospodarki i specjalistycznych branż, cały czas dostosowując nasze produkty do potrzeb naszych klientów.

Jeśli chcielibyście państwo nawiązać z nami współprace lub posiadacie interesujący produkt który wpisuje się w profil naszej firmy. Prosimy o kontakt na biuro@deznfex.pl