Dezenfex.pl to marka stworzona dla gamy mat odkażających.

Jesteśmy producentem i wykonujemy maty dezynfekcyjnematy przejazdowematy wjazdowematy antypoślizgowe, mat eko (przeznaczonych do niecek dezynfekcyjnych).

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży artykułów sprzątających i odkażających (np. virkon sśrodki dezynfekcyjnekarmniki deratyzacyjne) pozwoliło nam na opracowanie i produkcję mat odkażających w oparciu o najwyższej jakości materiały nie spotykane dotąd u innych producentów.

DLACZEGO DEZENFEX? CZYM RÓŻNIMY SIĘ OD KONKURENCJI?


Podstawowa różnica wynika ze sposobu, w jaki nasze maty są zaprojektowane. Górna część maty składa się z bardzo mocnej dzianiny trójwarstwowej o doskonałych właściwościach higroskopijnych, dzięki temu roztwór preparatu dezynfekcyjnego przepływa w obie strony.

Ponad to, maty pełnią FUNKCJE WYCIERACZKI co powoduje, że cały brud, zanieczyszczenia, wszelkiego rodzaju patogeny - wirusy, bakterie i grzyby zostają CAŁKOWICIE zatrzymane na górnej warstwie, w odróżnieniu od mat wyposażonych w siateczki syntetyczne.

Kolejnym atutem jest fakt, że patogeny pozostając na wierzchniej warstwie maty nie mają bezpośredniego kontaktu z pianką wewnątrz maty, dzięki temu środek dezynfekcyjny w warstwie chłonnej nie ulega przyspieszonej dezaktywacji . Co z kolei owocuje dłuższym i skuteczniejszym działaniem dezynfekcyjnym.

Materiały używane w naszych matach, są stosowane między innymi w produkcji wojskowej, cechuje je bardzo duża trwałość i wytrzymałość na rozrywanie. Odpowiednio serwisowane mogą służyć wiele lat.

  • Oferujemy BŁYSKAWICZNY TERMIN realizacji zamówień ! Dzisiaj zamawiasz, jutro masz u siebie!
  • Do każdej maty dajemy 1 Tabliczkę Informacyjną GRATIS! ( 1 z 19 do wyboru, w przypadku braku informacji , wysyłamy losową tabliczkę) 
  • UWAGA! WYKONUJEMY RÓWNIEŻ MATY NA WYMIAR - skontaktuj się z nami już dziś, w celu przeprowadzenia wyceny!
  • W PRZYPADKU WIĘKSZYCH ZAMÓWIEŃ, RABATY USTALAMY INDYWIDUALNIE.