Rzep dwustronny, rzep do moskitiery, taśma i rzep na metry, samoprzylepny
Rzep dwustronny, rzep do moskitiery, taśma i rzep na metry, samoprzylepny
Rzep dwustronny, rzep do moskitiery, taśma i rzep na metry, samoprzylepny
Rzep dwustronny, rzep do moskitiery, taśma i rzep na metry, samoprzylepny
Rzep dwustronny, rzep do moskitiery, taśma i rzep na metry, samoprzylepny
Rzep dwustronny, rzep do moskitiery, taśma i rzep na metry, samoprzylepny

Taśma samoprzylepna rzep dwustronny metr bieżący

Taśma samoprzylepna rzep dwustronny metr bieżący

Kolor: Czarny

Długość:  Na wymiar -  1 sztuka to 1 metr bieżący taśmy

Rodzaj rzepu: Haczyk i pętelka

Idealna do mocowania siatek na moskitiery w ramach okien inwentarskich.

Grubość
 • 16 mm
 • 38 mm
4,00 zł
Brutto

Zapytanie o produkt

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie:
739 301 301
505 464 423


lub podać swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie:

Akceptacja regulaminu *


 
 

TAŚMA SAMOPRZYLEPNA, RZEP DWUSTRONNY, METR BIEŻĄCY

W ofercie sklepu Dezenfex znajduje się taśma samoprzylepna. Jest to wyjątkowy rzep dwustronny, które posiada szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale i w życiu codziennym. Nasza firma sprzedaje rzep na metry bieżące. Można więc dobrać idealną ilość taśmy do okna, drzwi lub bramy.

W naszym asortymencie znajduje się rzep dwustronny, dostępny w kolorze czarnym. Jedna ze stron to klasyczna pętelka, natomiast druga składa się z niewielkich haczyków. Dzięki temu, po złączeniu stron uzyskujemy trwałe i solidne mocowanie. Można wykorzystać je w transporcie, jako taśmę zabezpieczającą towar. Za pomocą rzepów można również unieruchomić maty dezynfekcyjne, aby pozostały w wyznaczonym miejscu i nie przesuwały się. Jest to również narzędzie pomocne do uporządkowania przewodów, np. w biurach. Rzep dwustronny świetnie nadaje się także do przytwierdzenia siatek moskitiery.

Rzep do moskitiery jest bardzo łatwy w montażu. Wystarczy odtłuścić powierzchnię, do której chcemy go przymocować. Taśma do moskitiery z jednej strony pokryta jest specjalnym klejem, który przyłożony do powierzchni, zwiąże się z nią, trwale się jej trzymając. Pomiędzy taśmami należy przyłożyć siatkę moskitiery i drugi rzep samoprzylepny do moskitiery, dzięki czemu siatka nie spadnie.

Rzep samoprzylepny do moskitiery to produkt wielokrotnego użytku. Części taśmy można wiele razy odczepiać od siebie, zdjąć siatkę i, np. poddać ją czyszczeniu, a następnie ponownie zamontować. Taśma jest giętka, dzięki czemu można bez problemu dopasować ją do wymiarów okna lub drzwi. Jest lekka, o niewielkich rozmiarach. W związku z tym nie rzuca się w oczy i jest dyskretnym mocowaniem dla moskitiery. Można wykorzystywać ją zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Produkt nie wymaga dodatkowej konserwacji.

Taśma składa się z dwóch części strony miękkiej (pętelki) oraz strony twardej (haczyka). Części taśmy złączone ze sobą tworzą naturalne i trwałe zapięcie, które można wielokrotnie otwierać i zamykać.

ZALETY TAŚMY:

 • Łatwa w montażu.
 • Lekka i trwała.
 • Zapewnia stabilne mocowanie.
 • Nie wymaga konserwacji.
 • Produkt wielokrotnego użytku. ( Taśmę można wielokrotnie zamykać i otwierać )
 • Bezproblemowa w docinaniu/ przycinaniu pod wymiar
 • Niewidoczna
 • Szeroki wachlarz zastosowań

ZASTOSOWANIA:

Taśmy samoprzylepne mają szerokie zastosowanie zarówno w różnych dziedzinach przemysłu, jak i w codziennym życiu. Przykładowo możemy wykorzystać je:

 • Jako mocowanie dla siatek na moskitiery - Dzięki taśmie samoprzylepnej bezproblemowo zamocujemy siatkę w ramach okiennych. Zarówno taśmę, jak i siatkę na moskitiery można zamówić pod wymiar.

 • Jako element do porządkowania kabli, przewodów elektrycznych, narzędzi -  Za pomocą taśmy w bardzo łatwy sposób stworzymy opaskę, którą owiniemy i uporządkujemy przewody elektryczne, kable czy narzędzia.

 • Jako środek do unieruchomienia mat dezynfekcyjnych wew. budynków inwentarskich - Za pomocą 2 równoległych pasów z taśmą możemy przykleić maty standard (np. do betonu, kostki brukowej itp.) Dzięki temu ograniczymy możliwość przesuwania się, maty po podłożu.

 • Jako zabezpieczenie podczas transportu - Taśma świetnie się sprawdza przy zabezpieczeniu wszelkiego rodzaju przedmiotów podczas transportu.

W ofercie mamy również maty dezynfekującematy dezynfekcyjnematy przejazdowematy wjazdowematy antyposlizgoweanti bissan, preparat Virkon i inne środki dezynfekcyjne.

4_RZEP_16_1m
731 Przedmioty
Nowy

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności