EKO PLUS

Maty dezynfekcyjne ECO PLUS

Linia mat EKO PLUS. Najtańszych na rynku. Przeznaczonych głównie do niecek, korytek bądź basenów dezynfekcyjnych. Maty sprawdzą się wszędzie tam, gdzie kładzie się duży nacisk na odpowiednie zbilansowanie kosztów i eksploatacji, przy opłacalności produkcji.


Wszystkie maty EKO PLUS składają się z trzech warstw:

  • Warstwy górnej (wierzchniej) z bardzo mocnego szorstkiego syntetycznego materiału, o doskonałych właściwościach hydrofilnych (umożliwiających bez problemowy przepływ środka dezynfekcyjnego), jak i pełniącej funkcje wycieraczki zatrzymującej wszelkie zanieczyszczenia na górnej powierzchni i zapobiegającej przedwczesnej dezaktywacji środka dezynfekcyjnego.

  • Warstwy środkowej (chłonnej) pianki o optymalnej gęstości i grubości 2,8 - 3,5 cm. Świetnie gromadzącej i oddającej roztwór środka dezynfekcyjnego.

  • Warstwy dolnej, podgumowanej mającej na celu usztywnienie konstrukcji maty, zapobieganiu uszkodzeniom mechanicznym, jak i uniemożliwieniu wycieku środka dezynfekcyjnego od spodu. W wypadku braku korytka lub niecki, matę należy zabezpieczyć po bokach ramką.

Posiadamy również maty: dezynfekcyjne (nasączone środkiem Virkon S lub Virex) przejazdowe / wjazdoweantypoślizgoweodkażająceniecki dezynfekcyjne