Współpraca z firmą Dezenfex

Dystrybucja:

Jesteś zainteresowany dystrybucją produkowanych przez nas mat dezynfekcyjnych? Skontaktuj się z nami, budujemy sieć dystrybucyjną na terenie naszego kraju, otrzymasz od nas pełne wsparcie marketingowe i merytoryczne. Napisz do nas marcin@dezenfex.pl, a przedstawimy ofertę dla dystrybutorów.

Eksport:

Chciałbyś eksportować nasze maty dezynfekcyjne poza granice naszego Państwa? Nic prostszego prowadzimy sprzedaż na całym świecie. Wystarczy, że się do nas odezwiesz, a na pewno znajdziemy zadowalające rozwiązania dla obydwu stron. W sprawach związanych z eksportem prosimy o kontakt: marcin@dezenfex.pl pawel@dezenfex.pl

Usługa dropshippingu:

Dropshipping to taki model logistyczny sprzedaży, w której Twoja firma pozyskuje zamówienia a nasza zajmuje się dostarczeniem towaru na adres Twojego klienta. Korzyści są oczywiste, brak kosztów logistycznych i magazynowania, więc możesz się zająć tym co najważniejsze – marketingiem i sprzedażą. Prowadzimy dropshipping na terenie kraju, a także do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Zainteresowałeś się tą formą współpracy? Napisz do nas na biuro@dezenfex.pl , a podeślemy Ci konkretną ofertę.