Maty Przejazdowe

Maty przejazdowe dezynfekcyjne, mata przejazdowa dezynfekcyjna

W naszym asortymencie znajdują się maty przejazdowe – wjazdowe i wyjazdowe. Doskonale wiemy, jak ogromną pełnią rolę w ochronie terenu przed przedostaniem się groźnych wirusów i chorób. Dzięki odpowiedniej dezynfekcji można ograniczyć ryzyko pojawienia się wirusów ASF czy ptasiej grypy. W tym celu należy zawsze odkażać koła pojazdów, które wjeżdżają na teren stref produkcyjnych i hodowlanych. Produkowane przez nas maty przejazdowe cechują się wytrzymałością, elastycznością, odpornością na rozrywanie. Będą dobrze służyły przez długi czas.

Dezenfex posiada bogatą ofertę, w skład której wchodzą maty przejazdowe dezynfekcyjne. Proponujemy produkty w wielu rozmiarach, dzięki czemu mogą Państwo wybrać ten, który będzie najbardziej odpowiedni do Państwa potrzeb. Z innych mat korzysta się w przypadku samochodów osobowych, a z innych w przypadku pojazdów dostawczych czy ciężarowych. 

Rodzaje mat przejazdowych

W naszej ofercie znajdują się:

  •          Maty ekonomiczne. Taka mata przejazdowa dezynfekcyjna przeznaczona jest do użytku w nieckach dezynfekcyjnych, często również na przejściach granicznych. To najtańsze modele, dostępne w naszym sklepie.
  •          Maty standard w pokrowcu. Posiadają one wymienny wkład chłonnym. Są to maty przejazdowe dezynfekcyjne, których można używać na utwardzonym podłożu. Wyposażone są w wytrzymałą powłokę, która będzie bezproblemowo służyła przez długi czas. Wkład zawsze można wymienić, co sprawia, że opcja ta jest korzystna finansowo dla osób, które zawsze chcą mieć matę dezynfekcyjną na swoim zapleczu.
  •          Maty antypoślizgowe z wymiennym wkładem. Te produkty charakteryzują się niezwykle wytrzymałą dolną warstwą. Są one przeznaczone do intensywnej eksploatacji oraz intensywnego ruchu. Maty tego typu najlepiej jest układać na kostce brukowej lub podłożu asfaltowym.

Dlaczego warto wybrać maty przejazdowe?

Nasze maty przejazdowe od wielu lat cieszą się zaufaniem klientów. To niezwykle prosty środek, który umożliwia zabezpieczenie terenów produkcyjnych i hodowlanych. Z tego produktu mogą korzystać zarówno profesjonalne firmy, jak i osoby prowadzące własne, niewielkie gospodarstwa. Podczas produkcji mat zachowana jest ogromna precyzja po to, aby wszystkie łączenia były maksymalnie wytrzymałe. 

Polecamy również: maty odkażającemoskitiery na wymiarrzep dwustronnykarmnik deratyzacyjnyvirkonśrodki odkażające i dezynfekująceodstraszacz zwierząt