EKO

Maty przejazdowe ECO

Przejazdowe maty ekonomiczne stosuje się głównie w wybetonowanych nieckach dezynfekcyjnych bądź śluzach dezynfekcyjnych, aby w jak największym stopniu zmniejszyć ryzyko przedostania się groźnych wirusów i bakterii na teren gospodarstw czy stref produkcyjnych. Cechą wyróżniającą maty ekonomiczne w naszej ofercie jest to, że posiadają 2 identyczne warstwy wierzchnie, które można używać naprzemiennie.


Nasze maty przejazdowe EKO stosowane są z powodzeniem, na Polskich przejściach granicznych.


Zaleca się, żeby wszelki ruch kołowy odbywał się z jednostajną prędkością nie większą niż 5 km/h. Pojazdy na matach nie powinny hamować ani z nich ruszać.


Maty EKO wykonane są z trzech warstw:

  • Warstwy górnej i dolnej (wierzchnie) wykonanych z bardzo mocnego szorstkiego syntetycznego materiału, o doskonałych właściwościach hydrofilnych (umożliwiających bez problemowy przepływ środka dezynfekcyjnego), jak i pełniącej funkcje wycieraczki zatrzymującej wszelkie zanieczyszczenia na górnej powierzchni i zapobiegającej przedwczesnej dezaktywacji środka dezynfekcyjnego.

  • Warstwy środkowej składającej się z pianki o optymalnej gęstości i grubości 4 cm. Świetnie gromadzącej i oddającej roztwór środka dezynfekcyjnego.

Posiadamy również maty: dezynfekcyjne (nasączone środkiem Virkon S lub Virex) przejazdowe / wjazdoweantypoślizgoweodkażająceniecki dezynfekcyjne

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Dowiedz się więcej

Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa 200 x 120 x 4,5 cm przeznaczona jest do ciężkiego ruchu kołowego. Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa złożona jest z trzech warstw. Dwie zewnętrzne warstwy wykonane są z włókniny ściernej spełniającej funkcję wycieraczki - zatrzymującej wszelkie zanieczyszczenia i warstwy chłonnej przechowującej i przekazującej pod...

W magazynie
229,00 zł W magazynie
229,00 zł
Dowiedz się więcej

Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa 200 x 120 x 5 cm CZARNA przeznaczona jest do ciężkiego ruchu kołowego. Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa złożona jest z trzech warstw. Dwie zewnętrzne warstwy wykonane są z włókniny ściernej spełniającej funkcję wycieraczki - zatrzymującej wszelkie zanieczyszczenia i warstwy chłonnej przechowującej i przekazującej pod...

W magazynie
249,00 zł W magazynie
249,00 zł
Dowiedz się więcej

Matę 200x120x5cm należy umieszczać w nieckach dezynfekcyjnych, zabezpieczać od spodu folią lub układać na innych nie przemakalnych podłożach. Mata dezynfekcyjna przejazdowa 200 x 120 x 5 cm przeznaczona jest do ciężkiego ruchu kołowego. Mata podwójnie klejona zabezpieczona z 2 stron.

Oczekiwanie na dostawę
249,00 zł Oczekiwanie na dostawę
249,00 zł

Produkt aktualnie niedostępny

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów