Maty z Logo i na Wymiar

Maty dezynfekcyjne z Logo, Maty wejściowe z Logo, Maty na wymiar

[creativeslider id="3"]

Możliwości Personalizacji

Każdy projekt jest unikalny pod względem prezentowanych treści. Jesteśmy w stanie wykonać logo firmy, slogan, grafikę czy dowolny nadruk zgodnie z życzeniami klienta.

Oferujemy również możliwość wyboru materiałów, z których mata dezynfekcyjna jest wykonana. Zarówno warstwy górnej, jak i dolnej.

- Warstwa górna może być wykonana z dzianiny trójwarstwowej, jak i materiału wykładzinowego.

- Dolna warstwa może być wykonana ze standardowego materiału wodo i olejoodpornego lub z materiału antypoślizgowego ograniczającego możliwość przesuwania się maty po podłożu.

Maty na wymiar

Oprócz standardowych wymiarów mat, istnieje również możliwość określenia parametrów mat pod względem rozmiaru maty (długości i szerokości), jak i grubości wkładu chłonnego.

Przed finalną realizacją wykonywana jest wizualizacja projektu. 

Twój projekt nasze wykonanie!

Dlaczego warto korzystać z mat dezynfekujących z logo?

Maty z nadrukiem, to świetne narzędzie marketingowe. Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie, istotne jest budowanie świadomości marki czy podkreślenie prestiżu firmy. Maty z logo utrwalają w pamięci klientów znaki towarowe czy nazwy własne, poprzez wykorzystywanie logotypów i sloganów. Mogą również pełnić funkcje reprezentatywna i informacyjną, jeśli umieszczone są na przykład przy wejściach do recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeniach produkcyjnych czy laboratoryjnych.

Kolejnymi atutami naszych mat dezynfekcyjnych z nadrukiem są ich funkcje ochronne i bioasekuracyjne. W odróżnieniu od typowych mat wejściowych z logo szeroko dostępnych na polskim rynku, maty oferowane przez Dezenfex.pl, uszyte są w formie pokrowca i składają się z trzech warstw:

Warstwy górnej pełniącej funkcję wycieraczki. Doskonale zbierającej brud i zanieczyszczenia. Umożliwiającej oddanie środka dezynfekcyjnego pod naciskiem obuwia.

Warstwa chłonnej, w postaci wymienialnego wkładu, która po nasączeniu środkiem dezynfekcyjnym skutecznie zwalcza wirusy i bakterie na podeszwach butów. Co jest szczególnie istotne przy minimalizowaniu ryzyka, rozprzestrzenia się tychże wirusów i bakterii podczas sytuacji epidemiologicznych.

Warstwy dolnej wykonanej z wytrzymałego materiału odpornego na przetarcia, rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Warstwa może być również wykonana w wersji antypoślizgowej, dodatkowe wypustki antypoślizgowe skuteczniej utrzymują mate na podłożu i ograniczają jej przesuwanie. Dodatkowym plusem jest nieprzemakalność warstwy, co pozwala utrzymać roztwór zastosowanego środka dezynfekcyjnego wewnątrz maty i zapewnić stałe działanie dezynfekcyjne.

Nasze maty dezynfekcyjne są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu. Pokrowiec można prać ręcznie lub mechanicznie. Wkład chłonny należ wyjąć z pokrowca i wypłukać w bieżącej wodzie. Po praniu i przed kolejną aplikacją preparatów dezynfekcyjnych należy wysuszyć wkład i pokrowiec.

Bioasekuracja nie musi być nudna, nadaj jej unikalny charakter!

Dla kogo?

W zależności od potrzeb maty wejściowe z logo znajdą zastosowanie w wielu branżach:

  • Jako element wystroju, pełniący zarówno funkcje ochronne, jak i bioasekuracyjne dla targów, hal wystawienniczych, sieci hoteli, restauracji, spa, salonów sprzedaży czy centrów handlowych.

  • Jako narzędzie marketingowe i promocyjne dla biur, korporacji, oddziałów firm, które chciałby podkreślić prestiż własnej marki czy miejsca pracy
    .
  • Jako pełnowartościowy produkt dla firm z branży wykładzin podłogowych, które chciałby rozszerzyć swoją ofertę, o produkty bioasekuracyjne pod własną marką.

  • Jako produkt komplementarny dodawany w formie gratisu do innych produktów czy usług, przez producentów pasz, firm handlujących preparatami dezynfekcyjnymi czy firm wspierających i kontraktujących hodowców zwierząt.

Potencjał wykorzystania mat wejściowych z logo zależy tylko i wyłącznie od naszej kreatywności i strategicznych celów, które chcemy osiągnąć.

Jak zamówić maty z logo lub na wymiar?

Jeżeli interesują cię maty z logo, bądź na wymiar. Zapytaj o wycenę na biuro@dezenfex.pl podając:

- Ilość sztuk (Maty na wymiar realizujemy od 1 sztuki. Dla mat z logo sugerowana wielkość zamówienia to 50 sztuk.)

- Rozmiar mat ( można wybrać ze standardowych rozmiarów lub zapytać o wycenę mat na wymiar )

- Rozmiar nadruku lub logo. 

- Ilość kolorów nadruku

- Typ materiału, z jakiego mają być wykonane maty ( górna warstwa - może być wykonana z dzianiny trójwarstwowej lub z materiału wykładzinowego; dolna warstwa - może być wykonana w wersji standardowej lub z materiału antypoślizgowego )

Projekt nadruku można przysłać w pliku pdf na biuro@dezenfex.pl. Jesteśmy otwarci na propozycje.

- Alternatywą dla logo, może być zastosowanie wszywek z logo firmy, bądź organizacji klienta.