Standard

Maty wjazdowe dezynfekcyjne, mata wjazdowa dezynfekująca

Oferujemy najwyższej jakości maty wjazdowe standard, które pomogą Państwu w zabezpieczeniu swojego terenu przemysłowego lub hodowlanego przed chorobami i wirusami, w tym ASF oraz ptasią grypą. Nasze maty wjazdowe dezynfekcyjne stanowią świetne połączenie jakości wykonania i niezwykle korzystnej ceny. Produkty te służą głównie do dezynfekcji kół pojazdów wjeżdżających na teren gospodarstw, wytwórni pasz, zakładów przetwórstwa spożywczego czy skupu i targów zwierząt. Maty standard powinny zostać ułożone przy bramie wjazdowej i wyjazdowej, na utwardzonym podłożu.

Mata wjazdowa dezynfekcyjna wymusza na kierowcach ostrożne poruszanie się. Zalecamy, aby wszelki ruch kołowy odbywał się z jednostajną prędkością nie większą niż 5 km/h. Pojazdy powinny płynnie przejeżdżać przez maty. Nie powinny na nich hamować ani z nich ruszać.

Budowa mat wjazdowych

Wszystkie maty przejazdowe standard, które znajdują się w naszym asortymencie składają się z trzech warstw:

  •          Warstwy górnej (wierzchniej), która wykonana została z niezwykle elastycznej i odpornej na rozrywanie dzianiny trójwarstwowej, charakteryzującej się właściwościami hydrofilnymi (umożliwiających bez problemowy przepływ środka dezynfekcyjnego). Warstwa ta pełni również funkcję wycieraczki, odpowiedzialnej za zatrzymanie wszelkich zanieczyszczeń na górnej powierzchni. Pełni także rolę ochronną dla środka dezynfekcyjnego, zapobiegając jego przedwczesnej dezaktywacji.
  •          Warstwy środkowej (chłonnej), która występuje pod postacią wymienialnej pianki o optymalnej gęstości i grubości 5 cm. Ta część maty nasączona jest preparatem bakteriobójczym i wirusobójczym, odpowiedzialna jest za gromadzenie oraz oddawanie roztworu środka dezynfekcyjnego.
  •          Warstwy dolnej, wykonanej ze sztywnego, bardzo wytrzymałego materiału. Tkanina ta  charakteryzuje się wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia: przetarcia, rozdarcia i działania mechaniczne. Warte uwagi jest również, że posiada ona właściwości wodo i olejoodporne. Dzięki temu mata wjazdowa dezynfekcyjna doskonale zatrzymuje roztwór płynu dezynfekcyjnego wewnątrz, bez możliwości pojawienia się wycieków zewnętrznych.

Oferowane przez nas maty wjazdowe zostały dodatkowo wzmocnione materiałem najazdowym. Ten zabieg ma w jak największym stopniu uniemożliwić wyciekanie płynu dezynfekcyjnego, w chwili, w której pojazdy przejeżdżać będą przez matę.

Posiadamy również maty: dezynfekcyjne (nasączone środkiem Virkon S lub Virex) przejazdowe / wjazdoweantypoślizgoweodkażająceniecki dezynfekcyjne

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności