Modułowe

Maty dezynfekcyjne przejazdowe, na całą bramę.

Skuteczna bioasekuracja zaczyna się u bram. Głównym celem mat wjazdowych i przejazdowych jest ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się groźnych bakterii, chorób czy wirusów ( jak na przykład  ASF czy ptasia grypa) na kołach pojazdów, na tereny hodowlane czy produkcyjne. Z doświadczeń naszych klientów, wiemy że, niekiedy sanepid czy służby weterynaryjne wymagają zabezpieczenia całej szerokości wjazdu na posesje. W odpowiedzi na tego typu wymogi i w celu sprostania oczekiwaniom naszych klientów. Wprowadziliśmy do oferty system mat modułowych.

Maty przejazdowe skrojone pod ciebie ! System mat modułowych.

Maty modułowe pozwalają na stworzenie niezliczonych możliwości konfiguracji, zarówno z bloków 200x120cm jak i 200x60cm. Dzięki matom przejazdowym modułowym będziemy w stanie stworzyć mocno nie standardowe rozmiary jak na przykład 400x240cm czy 600x600cm. Maty możemy łączyć i układać zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. System mat modularnych można bez problemu rozbudowywać o kolejne maty, tworząc obszar dezynfekcyjny na całej szerokości wjazdu.

Budowa mat przejazdowych modularnych:

Maty dezynfekcyjne przejazdowe modułowe składają się z trzech elementów:

-  Wkładu chłonnego w postaci maty EKO lub EKO PLUS którego funkcja polega na przechowywaniu jak i oddawaniu środka dezynfekcyjnego, pod naciskiem kół przejeżdżających pojazdów.

- Tekstylnej niecki dezynfekcyjnej o właściwościach wodo i olejoodpornych której celem jest zabezpieczenie wkładu chłonnego, i zapobieganie wyciekaniu płynu dezynfekcyjnego. Niecka wykonana jest z solidnego i wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Dokładnie z tego samego materiału wykonane są pokrowce mat standard.

- Pasów Łączących służących do łączenia i rozszerzania systemu mat modularnych o kolejne moduły.

Należy pamiętać żeby przejazd po powierzchni mat odbywał się z jednostajną prędkością nie większą niż 5km/h, nie zaleca się gwałtownego ruszania, hamowania, jak i skręcania na matach modułowych.

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności