Standard

Maty dezynfekujące standard - jakość i skuteczność

Maty dezynfekcyjne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie szczególnie należy dbać o bezpieczeństwo i higienę, a tym samym zapobiegać roznoszeniu się niebezpiecznych wirusów i bakterii. Tego typu produkty znajdują szerokie zastosowanie w zakładach związanych jakkolwiek z żywnością, z medycyną (fabryki leków), kosmetykami, w szpitalach, lecznicach dla zwierząt, w gospodarstwach rolnych. W dzisiejszych czasach szczególną uwagę przywiązuje się do tematu epidemii i pandemii oraz jak im zapobiegać, coraz lepiej dbamy o bezpieczeństwo, zdrowie i życie zarówno zwierząt jak i ludzi.

Dlaczego warto wybrać maty dezynfekcyjne standard

Nasza firma opracowała oryginalne i niespotykane u innych producentów produkty o najwyższej jakości.

Maty odkażające standard  wyróżniają się trzy warstwową budową:

  • warstwa górna to trwały syntetyczny materiał, który umożliwia przepływ preparatu odkażającego w dwie strony
  • warstwa chłonna to wysokiej klasy, trwała i absorpcyjna pianka poliuretanowa
  • warstwa dolna z wodo - i olejoodpornego materiału, zapobiega wypływaniu środka dezynfekcyjnego na zewnątrz.

Dodatkowo maty dezynfekujące standard wyposażone są w zamek błyskawiczny, ułatwiający wymianę pianki oraz czyszczenie maty. Maty odkażające standard dostępne są w dwóch różnych kolorach warstwy górnej i dwóch kolorach warstwy dolnej oraz w kilku podstawowych i najbardziej popularnych rozmiarach.

Stosując się do wszystkich zaleceń producenta użytkownik zapewnia sobie bezpieczeństwo i higienę na długi czas. Maty dezynfekcyjne standard spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania, jednocześnie ich przystępna cena sprawia, że mieszczą się w budżecie każdego zainteresowanego.

Aby dezynfekcja była skuteczna, należy pamiętać o takich czynnościach jak: dezynfekcja rąk, które już weszły w nawyk ale też na całe otoczenie wokół nas, a temu służą właśnie maty dezynfekujące standard, stosowane w miejscach użyteczności publicznej, zakładach pracy, czy też w domu.