Pielęgnacja Zwierząt

Zgrzebło dla koni w kształcie rękawicy gwarancją usunięcia zaschniętego brudu i sfilcowanej sierści

Prawidłowa pielęgnacja zwierząt rolnych i domowych

            Zgrzebło dla koni to produkt, który powinien znaleźć się w każdym gospodarstwie rolnym. Urządzenie to świadczy przede wszystkim o należytym dbaniu o zwierzęta. Włos, sierść oraz skóra jest dokładnie wypielęgnowana, przez co konie prezentują się lepiej i tak też się czują. Dostępne w naszym sklepie zgrzebła dla krów to asortyment całkowicie bezpieczny. Pielęgnacja odbywa się bez podrażnień. Zastosowany materiał dodatkowo masuje grzbiet, przez co zwierzę odpręża się i poprawia się jego krążenie. Podczas czynności zgrzeblenia usuwany jest nawarstwiony brud i zlepiona sierść. Sama czynność musi być wykonywana energiczne, gdyż w przeciwnym razie nie osiągnie się zamierzonego celu. Oferowane w naszym sklepie zgrzebło dodatkowo posiada kształt rękawicy, dzięki czemu znacznie łatwiej dotrzeć do wszystkich miejsc. Nie ma także ryzyka, że ulegnie zniszczeniu pod ciężarem kopyt konia lub krowy. Świetnie sprawdzi się nawet w najcięższych warunkach.

Zgrzebło dla psa krótko i długowłosego

            Nasz produkt może być również stosowany w warunkach domowych jako zgrzebło dla psa. Regularne wykonywanie czyszczenia i pielęgnacji jest bardzo ważne, gdyż w przeciwnym razie doprowadzi się do powstania kłaczków, które prezentują się nieestetycznie. Wystarczy kilka minut dziennie, aby pies posiadał lśniącą sierść. Produkt sprawdza się świetnie również u zwierząt, które nie przepadają za tego typu pielęgnacją. Dużą zaletą zgrzebła do czesania psa jest uniwersalność co sprawia, że może być stosowana zarówno przez osoby lewo i praworęczne. Niewielka waga i wygoda użytkowania powoduje, że produkt cieszy się tak dużym zainteresowaniem na rynku. Pierwsza warstwa zgrzebła dla psa to tworzywo higroskopijne, które nie pozostawi na grzbiecie Twojego pupila żadnej liniejącej sierści.

Czyszczenie sierści przy użyciu zgrzebła do czesania psa metodą ograniczającą linienie

            Nie ma znaczenia wielkość Twojego zwierzęcia czy też stopień rozdrażnienia podczas czyszczenia, ponieważ dzięki naszej rękawicy cały proces będzie przebiegał bezproblemowo i przyjemnie dla obu stron. Akcesoria mogą być stosowane zarówno do zwierząt posiadających krótkie, jak również długie włosy. Już po kilku dniach widoczne będą zadowalające zmiany!

Uniwersalna dwustronna rękawica przeznaczona do pielęgnacji sierści zwierząt hodowlanych i domowych.

Zastosowanie rękawicy:

  • Konie wszystkich ras krótkowłosych

  • Krowy wszystkich ras krótkowłosych

  • Psy ras krótkowłosych takich jak: Doberman, Rottweiler, Beagle, Jamnik krótkowłosy, Dog niemiecki i inne.

Polecamy również: maty dezynfekcyjnematy dezynfekującematy przejazdowematy wjazdowematy antypoślizgowematy do dezynfekcjimoskitiery na wymiarrzep dwustronnykarmnik deratyzacyjnyśrodki odkażające i dezynfekująceodstraszacz zwierząt.