EKO

Maty dezynfekcyjne ECO

Linia mat odkażających EKO. Przeznaczonych głównie do niecek, korytek bądź basenów dezynfekcyjnych. Maty świetnie się sprawdzają zarówno na dużych fermach i chlewniach, jak i w małych gospodarstwach zaopatrzonych w odpowiednią infrastrukturę dezynfekcyjną.

Wszystkie maty EKO wykonane są z dwóch warstw:

  • Warstwy górnej (wierzchniej) z bardzo mocnego szorstkiego syntetycznego materiału, o doskonałych właściwościach hydrofilnych (umożliwiających bez problemowy przepływ środka dezynfekcyjnego), jak i pełniącej funkcje wycieraczki zatrzymującej wszelkie zanieczyszczenia na górnej powierzchni i zapobiegającej przedwczesnej dezaktywacji środka dezynfekcyjnego.

  • Warstwy dolnej (chłonnej) pianki o optymalnej gęstości i grubości 4 cm. Świetnie gromadzącej i oddającej roztwór środka dezynfekcyjnego. W wypadku braku korytka lub niecki należy zbić ramkę po bokach, a następnie zabezpieczyć matę folią od spodu, by uniemożliwić wyciekanie środka dezynfekcyjnego.

Posiadamy również maty: dezynfekcyjne (nasączone środkiem Virkon S lub Virex) przejazdowe / wjazdoweantypoślizgoweniecki dezynfekcyjne

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności