Antypoślizgowe

Maty antypoślizgowe dezynfekcyjne

Maty antypoślizgowe ze względu na swoją wytrzymałość i trwałość rekomendowane są wszędzie tam gdzie jest bardzo duże natężenie ruchu kołowego. Dodatkowe wypustki antypoślizgowe, usztywniają konstrukcje i zapobiegają nadmiernemu przemieszczaniu się maty po nawierzchni asfaltowej bądź kostce brukowej. Maty przejazdowe przy wjazdach i wyjazdach to podstawowy element skutecznej bioasekuracji.

Zaleca się, żeby wszelki ruch kołowy odbywał się z jednostajną prędkością nie większą niż 5 km/h. Pojazdy na matach nie powinny hamować, ani z nich ruszać.

Wszystkie maty dezynfekcyjne antypoślizgowe składają się z trzech warstw :

  • Warstwy górnej (wierzchniej) z dzianiny trójwarstwowej bardzo elastycznej i odpornej na rozrywanie, o doskonałych właściwościach hydrofilnych (umożliwiających bez problemowy przepływ środka dezynfekcyjnego), jak i pełniącej funkcje wycieraczki zatrzymującej wszelkie zanieczyszczenia na górnej powierzchni i zapobiegającej przedwczesnej dezaktywacji środka dezynfekcyjnego

  • Warstwy środkowej ( chłonnej) w postaci wymienialnej pianki o optymalnej gęstości i grubości 4 cm. Świetnie gromadzącej i oddającej roztwór środka dezynfekcyjnego.

  • Warstwy dolnej z mocnego wodo i olejoodpornego materiału posiadającego wypustki antypoślizgowe, które zapewniają doskonałe przyleganie maty do podłoża.

Maty są dodatkowo wzmocnione najazdowym materiałem antypoślizgowym , aby w jak największym stopniu uniemożliwić wyciekanie płynu dezynfekcyjnego podczas przejazdu pojazdów.

Posiadamy również maty: dezynfekcyjne (nasączone środkiem Virkon S lub Virex) przejazdowe / wjazdoweodkażająceniecki dezynfekcyjne

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Dowiedz się więcej

Maty dezynfekcyjne przejazdowe pozwalają skutecznie ograniczyć przedostawaniu się patogenów na kołach pojazdów do stref produkcyjnych i hodowlanych. Idealna mata przejazdowa do wszystkich pojazdów których obwód koła nie przekracza 4 metrów ( np duże ciagniki i tiry) Produkowane przez nas maty spełniają wszystkie obecne wymogi weterynaryjne.

W magazynie
399,00 zł W magazynie
399,00 zł
Dowiedz się więcej

Maty dezynfekcyjne przejazdowe pozwalają skutecznie ograniczyć przedostawaniu się patogenów na kołach pojazdów do stref produkcyjnych i hodowlanych. Idealna mata przejazdowa do wszystkich pojazdów których obwód koła nie przekracza 4 metrów ( np duże ciagniki i tiry)

W magazynie
749,00 zł W magazynie
749,00 zł
Dowiedz się więcej

Maty dezynfekcyjne przejazdowe pozwalają skutecznie ograniczyć przedostawaniu się patogenów na kołach pojazdów do stref produkcyjnych i hodowlanych. Idealna mata przejazdowa do wszystkich pojazdów których obwód koła nie przekracza 6 metrów ( np największe ciągniki i tiry) Produkowane przez nas maty spełniają wszystkie obecne wymogi weterynaryjne.

W magazynie
1 090,00 zł W magazynie
1 090,00 zł
Dowiedz się więcej

Maty dezynfekcyjne przejazdowe pozwalają skutecznie ograniczyć przedostawaniu się patogenów na kołach pojazdów do stref produkcyjnych i hodowlanych. Idealna mata przejazdowa dla wózków widłowych, i szklarni Produkowane przez nas maty spełniają wszystkie obecne wymogi weterynaryjne. Mata w występuje w wersjach z najazdami po dłuższym i krótszym boku.

W magazynie
349,00 zł W magazynie
Wyprzedaż!
349,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów