Dezynfekcja Powierzchni

Dezynfekcja Powierzchni

Oferta środków biobójczych, skutecznie niszczących wirusy ASF czy ptasiej grypy. Preparaty dezynfekcyjne mogą zostać użyte zarówno w postaci roztworu, jak i za pomocą zamgławiania.

Dezynfekcja za pomocą środków do odkażania to podstawa zadbania o gospodarstwo rolne, zwłaszcza tam, gdzie hodowane są zwierzęta. Środki do dezynfekcji zatrzymują bakterie i wirusy i nie pozwalają na ich rozwój w miejscu gdzie przebywają zwierzęta

 W naszej ofercie znajdują się dezynfektanty w formie stężenia jednoprocentowego, które należy rozcieńczyć.

Służą one do mat dezynfekcyjnych. Dezynfektant należy przed użyciem rozcieńczyć według instrukcji podanej na opakowaniu. Środki dezynfekcyjne użyte w matach skutecznie zapobiegają dostaniu się do pomieszczenia wirusów i bakterii. Jest to ważne nie tylko ze względu na zdrowie zwierząt, ale także ludzi.

Maty dezynfekcyjne, które są nasączone preparatem do dezynfekcji należy ułożyć w taki sposób, aby ani zwierzęta, ani ludzie nie mogli ich ominąć. Dlatego rozmiar mat dezynfekcyjnych dobiera się pod szerokość wejścia lub wyjścia. Takie dopasowanie maty gwarantuje osobom oraz zwierzętom wchodzącym i wychodzącym kontakt ze środkiem dezynfekcyjnym, który znajduje się we wnętrzu maty. Dzięki temu wirusy i bakterie nie przedostają się do wnętrza pomieszczenia obory, stajni czy hali hodowlanej, a także nie wydostają się z niej żadne wirusy i bakterie, które mogłyby się znajdować na podeszwach butów bądź na racicach i kopytach zwierząt.

W naszym asortymencie znajdują się dezynfektanty do:

  • dezynfekcji ubrań i obuwia
  • dezynfekcji wody,
  • dezynfekcji wstępnej np. narzędzi,
  • dezynfekcji opryskowej, przy zamgławianiu.

Środek do sanityzacji wody lub linii pojenia także znajduje się w ofercie naszego sklepu w zakładce: dezynfekcja powierzchni

Skuteczna dezynfekcja to gwarancja zachowania bezpieczeństwa przy hodowli zwierząt.

Proponujemy także środki do zwalczania kokcydiozy drobiu, a także do walki z wirusami i grzybami w hodowli trzody chlewnej, bydła i owiec.

U nas znajdziesz takie produkty jak: mata dezynfekcyjnamata dezynfekującamata przejazdowamata wjazdowamata antypoślizgowamata do dezynfekcjimoskitiery na wymiarrzep do moskitierykarmniki deratyzacyjnevirkon sśrodki dezynfekcyjneodstraszacz zwierzyny.

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności