Antypoślizgowe

Maty antypoślizgowe zewnętrzne, mata antyposlizgowa

Bezkompromisowa jakość i trwałość i wykonania jest tym, co cechuje maty antypoślizgowe marki Dezenfex. W naszej ofercie można znaleźć zarówno maty dezynfekcyjne przejściowe, (wejściowe /wyjściowe) używane na terenach chlewni, kurników, obór czy innych obiektów inwentarskich, jak i specjalistyczne maty dla lekkiego ruchu kołowego do magazynów i dla ogrodników.
Tak, jak maty typu standard maty antypoślizgowe nie wymagają posiadania niecek korytek dezynfekcyjnych, wystarczy położyć je na podłoże. Z uwagi na obecność wypustek antypoślizgowych, maty najlepiej będą sprawdzać się na kostce brukowej czy asfalcie skutecznie ograniczając przesuwanie się maty po podłożu.

Budowa mat antypoślizgowych

Wszystkie maty dezynfekcyjne antypoślizgowe składają się z trzech warstw:

  • Warstwy górnej (wierzchniej) z dzianiny trójwarstwowej bardzo elastycznej i odpornej na rozrywanie, o doskonałych właściwościach hydrofilnych (umożliwiających bez problemowy przepływ środka dezynfekcyjnego), jak i pełniącej funkcje wycieraczki zatrzymującej wszelkie zanieczyszczenia na górnej powierzchni i zapobiegającej przedwczesnej dezaktywacji środka dezynfekcyjnego.
  • Warstwy środkowej (chłonnej) w postaci wymienialnej pianki o optymalnej gęstości i grubości 4 cm. Świetnie gromadzącej i oddającej roztwór środka dezynfekcyjnego np virkon
  • Warstwy dolnej z mocnego wodo i olejoodpornego materiału posiadającego wypustki antypoślizgowe, które zapewniają doskonałe przyleganie maty do podłoża.

Dlaczego warto kupić u Nas maty antypoślizgowe?

Maty antypoślizgowe zewnętrzne, które Państwu oferujemy spełniają wszystkie niezbędne normy sanitarne. Każda mata antypoślizgowa ma gwarancję jakości. Każda warstwa maty antypoślizgowej, które znajdują się w naszym asortymencie jest zbudowana z trwałych i bezpiecznych materiałów.

Maty antypoślizgowe powinny być tak położone, aby ani ludzie, ani zwierzęta nie omijały maty wchodząc do pomieszczenia, bo wtedy mata antypoślizgowa antybakteryjna nie spełni swojej funkcji. Roztwór dezynfekcyjny, którym nasącza się matę gwarantuje bowiem efekty antybakteryjny tylko pod warunkiem kontaktu z zanieczyszczoną powierzchnią.

W ofercie naszego sklepu mamy również: maty przejazdowematy wjazdowematy odkażającemoskitiery na wymiarrzep dwustronnykarmnik deratyzacyjny, odstraszacz zwierząt

Wysyłamy Nasze towaru do miast w całej Polsce (np. Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góra, Siedlce, Mysłowice, Konin, Piotrków Trybunalski, Piła, Inowrocław).

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności