Artykuły Sprzątające

Zmywak profilowany szorstki wyeliminuje wszystkie zabrudzenia

Rozwiązanie do wszystkich rodzajów powierzchni

            Zabrudzenie to zmora, z którą zmaga się ogromna liczba osób prowadzących zakłady produkcyjne czy gospodarstwa rolne. Narzędzia, maszyny, a do tego obecność zwierząt to idealna mieszanka, przy której nie ma mowy o porządku. Są to niesprzyjające warunki pracy, dlatego też chcemy zaproponować Państwu szorstkie zmywaki dla hodowców sprawdzające się do każdej powierzchni. Jest to alternatywa dla mocnych środków często o szkodliwym działaniu. Dwuwarstwowy zmywak profilowany szorstki poradzi sobie świetnie z tłustymi plamami, pyłami oraz zwierzęcymi odchodami. Nie będzie litości również dla zaschniętych zabrudzeń. Będą Państwo mogli cieszyć się porządkiem o jakim nawet nie marzyliście. Zmywak do czyszczenia narzędzi rolniczych, dzięki swojemu kształtowi i stosunkowo niewielkim rozmiarom dotrze do każdego zakamarku. Nie trzeba posiadać niewyobrażalnej ilości artykułów sprzątających gdy ma się takie cudo w swoim wyposażeniu.

Sposoby usuwania brudu ze sprzętów domowych

            Zmywak profilowany szorstki znajduje swoje zastosowanie także w gospodarstwie domowym. Jego uniwersalność jest przydatna podczas czyszczenia uporczywych plam z grilla czy kuchenek, a także naczyń. Bardzo istotne jest, że nierówna, wierzchnia część gąbki nie uszkodzi powierzchni. Dopasowany do ręki kształt sprawia, że codzienne czynności stają się bezproblemowe i wyjątkowo przyjemne. Sam proces czyszczenia nie zabiera już tyle czasu, a efekt jest o wiele lepszy. Z szorstkiego zmywaka dla hodowców może korzystać każdy bez obaw o podrażnienia. Produkt jest również bezpieczny dla Naszych paznokci, co jest szczególnie ważne dla kobiet.

Wysoka jakość szorstkich zmywaków dla hodowców zapewni długie użytkowanie

            Zmywak do czyszczenia narzędzi rolniczych wykonany jest z solidnego materiału zapewniając tym samym długą żywotność. W naszym sklepie znaleźć można propozycje w dwóch wariantach kolorystycznych, jak również rozmiarach. Z takimi akcesoriami utrzymanie porządku przestanie być uciążliwe. Likwidacja zarazków gwarantowana przy zachowaniu korzystnych cen. Nasze produkty kierowane są do firm, a także klientów indywidualnych.

Oferowane przez nas szorstkie zmywaki profilowane świetnie sprawdzają się, przy czyszczeniu wszelkiego rodzaju urządzeń i narzędzi rolniczych. Z powodzeniem można je również stosować w gospodarstwach domowych przy myciu naczyń, jak i podczas usuwania trudnych zabrudzeń z rusztu czy grilla.

Profilowane wykonanie zapewnia pewność i komfort chwytu, jak i zabezpiecza paznokcie podczas pracy.

Polecamy również: maty dezynfekcyjnematy dezynfekującematy przejazdowematy wjazdowematy antypoślizgowematy do dezynfekcjimoskitiery na wymiarrzep dwustronnykarmnik deratyzacyjnyśrodki odkażające i dezynfekująceodstraszacz zwierząt.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Dowiedz się więcej

Zmywak profilowany szorstki przeznaczony jest do najcięższych zabrudzeń. Doskonale czyści wszelkie powierzchnie metalowe urządzeń rolniczych. Znajduje także zastosowanie w codziennym myciu naczyń kuchennych . Rozmiar zmywaka to 15 cm x 7 cm x 5 cm

W magazynie
1,50 zł W magazynie
1,50 zł
Dowiedz się więcej

Zmywak profilowany żółty duży służy do czyszczenia urządzeń i narzędzi rolniczych. Można używać  go także do mycia naczyń kuchennych. Rozmiar zmywaka to 14 cm x 7 cm x 4,5 cm

W magazynie
1,45 zł W magazynie
1,45 zł
Dowiedz się więcej

Ściągacz, pchacz do wody Doskonały podczas sprzątania i zmywania powierzchni budynków inwentarskich. Metalowa obsada, guma wodo i olejoodporna. Uniwersalne mocowanie, pasuje na każdy kij. Średnica otworu na kij to 2 cm z możliwość regulacja za pomocą śruby ( brak w zestawie ) Łatwy w obsłudze

W magazynie
15,00 zł W magazynie
15,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów