Moskitiery i Siatki na Moskitiery

Moskitiery na wymiar, Siatka na moskitiery z metra

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości siatki na moskitiery z metra, które doskonale sprawdzą się w każdym domu – niezależnie od tego, czy mieszkasz na wsi, czy też w mieście. Są one wykonane z wysokiej jakości materiału, czyli włókna szklanego powlekanego PCV. Wykazują więc wyjątkową odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a także zmienne warunki atmosferyczne. Siatka na moskitiery z metra jest tak odporna, że nie będzie jej straszny mróz, promieniowanie słoneczne, ani porywisty wiatr. Przez cały rok będzie rewelacyjnie spełniała swoją funkcję. Dzięki temu rozwiązaniu całkowicie zapomnisz o uciążliwych owadach. Nie dostaną się one do Twojego domu, ponieważ siatki wyróżniają się drobnymi oczkami, które nie przepuszczą nawet najmniejszej muszki!

Moskitiery na wymiar w oknach i drzwiach

Dobrze skonstruowane moskitiery ochronią Ciebie i Twój dom przed natrętnymi owadami. Do wnętrz nie dostaną się ani muszki, ani komary. Moskitiery na wymiar doskonale sprawdzą się nie tylko latem, ale również jesienią, czy też wiosną. Nie pozwolą na to, żeby do Twojego mieszkania dostały się liście, babie lato, a także inne zanieczyszczenia z zewnątrz. Z siatek dostępnych w naszym sklepie możesz stworzyć moskitiery, które dopasujesz do każdego wnętrza. Sprawdzą się nie tylko w przypadku okien, ale również drzwi balkonowych. Najlepiej jest zamontować moskitiery w każdym pomieszczeniu, tak aby ochrona przed owadami była jak najbardziej skuteczna.

Siatka na moskitiery dostępna w kilka rozmiarach

W naszym sklepie możesz kupić siatkę na moskitiery w wielu szerokościach. Możesz ją dowolnie docinać, a dzięki temu wygodnie dostosowywać do własnych potrzeb. Ogromnym atutem naszych produktów jest to, że są one dostępne w neutralnym kolorze, który jest niemal niewidoczny po założeniu. Dodatkowo jest to wariant niezwykle wygodny w utrzymaniu. Czyszczenie jest bezproblemowe, ponieważ do tego wystarczy Ci jedynie wilgotna gąbka z płynem.

Trwała i odporna na uszkodzenia

Siatka bez trudu wytrzyma wiele sezonów, zatem jest to zakup na długi czas. Materiał nie pruje się, ani nie rozrywa. W naszej ofercie znajdziesz również taśmy, które ułatwią Ci zamontowanie moskitiery. Montaż jest bardzo prosty, podobnie jak dopasowanie całości do wymiarów okna.

W naszej ofercie można znaleźć bardzo wytrzymałe siatki do budowy moskitier drzwiowych i okiennych. Siatki wykonane są z włókna szklanego powlekanego PCV, co czyni je wyjątkowo odpornymi na rozrywanie czy zmienne warunki atmosferyczne, w tym porywisty wiatr, mróz czy promieniowanie słoneczne. Z uwagi na bardzo mały rozmiar oczek, doskonale zatrzymują wszelkiego rodzaju owady i ptaki.

Polecamy również: maty dezynfekcyjnematy dezynfekującematy przejazdowematy wjazdowematy antypoślizgowematy do dezynfekcjimoskitiery na wymiarrzep dwustronnykarmnik deratyzacyjnyśrodki odkażające i dezynfekująceodstraszacz zwierząt.