EKO PLUS

Maty przejazdowe ECO PLUS

Maty przejazdowe z kategorii EKO Plus sprawdzą się wszędzie tam, gdzie kluczowym atrybutem wyboru jest cena. W związku z charakterystyką budowy mat EKO PLUS, niezbędne jest umieszczenie ich w przeznaczonych do tego nieckach bądź śluzach dezynfekcyjnych. Nasączone środkiem dezynfekcyjnym minimalizują ryzyko przedostania się (na kołach pojazdów) groźnych wirusów takich jak ASF czy ptasia grypa na tereny produkcyjne, czy hodowlane.

Zaleca się, żeby wszelki ruch kołowy odbywał się z jednostajną prędkością nie większą niż 5 km/h. Pojazdy na matach nie powinny hamować ani z nich ruszać.

Wszystkie maty EKO plus składają się z trzech warstw:

  • Warstwy górnej (wierzchniej) z bardzo mocnego szorstkiego syntetycznego materiału, o doskonałych właściwościach hydrofilnych (umożliwiających bez problemowy przepływ środka dezynfekcyjnego), jak i pełniącej funkcje wycieraczki zatrzymującej wszelkie zanieczyszczenia na górnej powierzchni i zapobiegającej przedwczesnej dezaktywacji środka dezynfekcyjnego.

  • Warstwy środkowej (chłonnej) pianki o optymalnej gęstości i grubości w wersjach 3,5 cm i 4,5 cm. Świetnie gromadzącej i oddającej roztwór środka dezynfekcyjnego.

  • Warstwy dolnej, podgumowanej mającej na celu usztywnienie konstrukcji maty, zapobieganiu uszkodzeniom mechanicznym, jak i uniemożliwieniu wycieku środka dezynfekcyjnego od spodu.

Posiadamy również maty: dezynfekcyjne (nasączone środkiem Virkon S lub Virex) przejazdowe / wjazdoweantypoślizgoweodkażająceniecki dezynfekcyjne

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności