Karmnik Deratyzacyjny  Tablica Ostrzegawcza Dezenfex.
Karmnik Deratyzacyjny  Tablica Ostrzegawcza Dezenfex.

Nr. 44 Tabliczka Karmnik Deratyzacyjny (Czerwona)

Nr. 44. KARMNIK DERATYZACYJNY

Tablice pokryta laminatem UV (błyszczącym), dzięki czemu jest odporna na wszelakie warunki atmosferyczne. Słońce, deszcz, śnieg, mróz nie będzie tutaj żadnym problemem.

Bardzo łatwa w montażu.

Jesteśmy w stanie wykonać indywidualna tablice w oparciu o przedstawiony projekt.

3,00 zł
Brutto

Zapytanie o produkt

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie:
739 301 301
505 464 423


lub podać swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie:

Akceptacja regulaminu *


 
 

Poinformuj przechodniów o niebezpieczeństwie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz tablice ostrzegawcze, a także informacyjne. Nierzadko są one niezbędne, aby zachować odpowiednie bezpieczeństwo na danym terenie. Jeżeli troszczysz się nie tylko o swoich współpracowników, ale również inne osoby, koniecznie zainwestuj w tablicę ostrzegawczą z informacją „karmnik deratyzacyjny”. To właśnie dobra praktyka BHP mówi o tym, że przy tego typu karmniku powinien pojawić się właśnie taki jasny znak ostrzegawczy, który stanowi ochronę przed tragedią! W ten sposób spełnisz nie tylko wymogi BHP, ale przede wszystkim będziesz czuł się spokojny.

Tablica niezwykle wysokiej jakości

W naszym sklepie znajdziesz tablicę „karmnik deratyzacyjny”, która charakteryzuje się świetnym wykonaniem. Została ona zrobiona z najlepszych materiałów, dzięki czemu jest odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na zmienne warunki atmosferyczne (w tym: deszcz, śnieg, wiatr, a także promienie słoneczne). To oznacza, że będzie Ci służyć przez naprawdę długi czas, a Ty nie będziesz musiał martwić się kwestią jej wymiany. Tablica ponadto zostało pokryta błyszczącym laminatem UV. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest odporna właśnie na promieniowanie słoneczne, zatem nie będzie blaknąć z upływem czasu. Jest ona dostępna w czerwonym, jaskrawym kolorze, więc będzie widoczna nawet z dużej odległości, a nikt jej nie pominie, ponieważ trudno jest jej nie zauważyć. W ten sposób idealnie spełnia ona swoje funkcje ostrzegawcze.

Prosty montaż tablicy

Tablicę możesz zamontować w bardzo łatwy sposób i nie powinno Ci to zająć więcej niż kilka minut. Informację warto umieścić nad karmnikiem deratyzacyjnym, ponieważ „strzałka” widoczna na tablicy jest skierowana w dół. Proponujemy również możliwość wykonania indywidualnego produktu w oparciu o Twój oryginalny projekt. Możemy specjalnie dla Ciebie tworzyć tablicę z dowolnym napisem, w wybranym przez Ciebie kolorze, a także kształcie.

T_85x85_44.4
979 Przedmioty
Nowy

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: