Wkłady Chłonne

Wkłady chłonne - Najlepsze na polskim rynku

Oferujemy wkłady chłonne, które doskonale sprawdzą się w połączeniu z naszymi matami dezynfekcyjnymi. Proponowane przez nas produkty są wykonane z doskonałej pianki poliuretanowej, która wyróżnia się optymalną gęstością. To oznacza, że całość idealnie współgra z matami dezynfekcyjnymi. Pianka posiada właściwości hydrofilne, zatem sprawdza się podczas procesu przekazywania środka dezynfekcyjnego z warstwy chłonnej na górną powierzchnię maty. Zapewni Ci to stu procentową skuteczność działania używanego produktu. Preparat dezynfekcyjny będzie działał w sposób trwały i skuteczny przez długi czas.

Wkłady chłonne w różnych rozmiarach

Oferujemy wkłady chłonne w różnych rozmiarach. Jest to produkt, który zawsze warto mieć „w zapasie”. To idealne uzupełnienie, stosowane przy matach dezynfekcyjnych. Wkłady powinno się wymieniać średnio raz w roku. Ich funkcja polega na pochłanianiu, przechowywaniu, a także oddawaniu używanego preparatu dezynfekcyjnego. W naszej ofercie znajdziesz wkłady dostępne zarówno w kolorze czarnym, jak i białym. Warto pamiętać o tym, że należy je czyścić raz w miesiącu, czyli płukać, a także suszyć.

Ochrona na najwyższym poziomie

Proponowane w naszym sklepie rozwiązania zapewnią Ci ochronę na najwyższym poziomie. Stosując nasze wkłady chłonne zyskasz pewność, że środek dezynfekcyjny działa tak, jak powinien. Po każdorazowym przejściu po macie Twoje buty zostaną w pełni zdezynfekowane, a bakterie oraz wirusy nie będą przenoszone do poszczególnych pomieszczeń.

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które będą się idealnie uzupełniały. Są to: wkłady chłonne, ale również preparaty dezynfekcyjne, a także specjalistyczne maty.

Polecamy również: maty dezynfekcyjnematy dezynfekującematy przejazdowematy wjazdowematy antypoślizgowematy do dezynfekcjimoskitiery na wymiarrzep dwustronnykarmnik deratyzacyjnyśrodki odkażające i dezynfekująceodstraszacz zwierząt.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Dowiedz się więcej

Wkłady chłonne wymienne do maty dezynfekcyjne 100 cm x 80 cm x 4 cm wykonane są z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości powodującej doskonałe właściwości higroskopijne

W magazynie
45,00 zł W magazynie
45,00 zł
Dowiedz się więcej

Wkłady chłonne wymienne do maty dezynfekcyjne 120 cm x 100 cm x 5 cm wykonane są z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości powodującej doskonałe właściwości higroskopijne.

W magazynie
70,00 zł W magazynie
70,00 zł
Dowiedz się więcej

Wkłady chłonne wymienne do maty dezynfekcyjne 100 cm x 100 cm x 4 cm wykonane są z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości powodującej doskonałe właściwości higroskopijne

W magazynie
55,00 zł W magazynie
55,00 zł
Dowiedz się więcej

Wkłady chłonne wymienne do maty dezynfekcyjne 200 cm x 70 cm x 5 cm wykonane są z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości powodującej doskonałe właściwości higroskopijne.

W magazynie
90,00 zł W magazynie
90,00 zł
Dowiedz się więcej

Wkłady chłonne wymienne do maty dezynfekcyjne 200 cm x 120 cm x 5 cm wykonane są z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości powodującej doskonałe właściwości higroskopijne.

W magazynie
130,00 zł W magazynie
130,00 zł
Dowiedz się więcej

Wkłady chłonne wymienne do maty dezynfekcyjne 50 cm x 60 cm x 4 cm wykonane są z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości powodującej doskonałe właściwości higroskopijne.

W magazynie
15,00 zł W magazynie
15,00 zł
Dowiedz się więcej

Wkłady chłonne wymienne do maty dezynfekcyjne 10 cm x 120 cm x 4 cm wykonane są z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości powodującej doskonałe właściwości higroskopijne.

W magazynie
60,00 zł W magazynie
60,00 zł
Dowiedz się więcej

Wkłady chłonne wymienne do maty dezynfekcyjne 200 cm x 120 cm x 4 cm wykonane są z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości powodującej doskonałe właściwości higroskopijne.

W magazynie
100,00 zł W magazynie
100,00 zł
Dowiedz się więcej

Wkłady chłonne wymienne do maty dezynfekcyjne 100 cm x 60 cm x 4 cm wykonane są z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości powodującej doskonałe właściwości higroskopijne.

W magazynie
30,00 zł W magazynie
30,00 zł
Dowiedz się więcej

Wkłady chłonne wymienne do maty dezynfekcyjne 100 cm x 60 cm x 4 cm wykonane są z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości, posiadające doskonałe właściwości higroskopijne.

W magazynie
80,00 zł W magazynie
Wyprzedaż!
80,00 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów