Kapsułki do kompostowania

Wysokiej jakości kapsułki do kompostowania

W naszym sklepie internetowym znajdziesz również kapsułki przyspieszające kompostowanie. Wyróżniają się one doskonałą jakością oraz skutecznością działania. Podczas ich używania możesz być całkowicie pewien zniknięcia kożucha, który tworzy się na powierzchni gnojowicy. Ponadto sama jej płynność się zwiększy, a przede wszystkim znacznie podniesie się wartość nawozowa produktu. Kapsułki do kompostowania to dla Ciebie przede wszystkim mniej pracy. Podczas wymieszania, czy też wypompowania gnojowicy nie będziesz musiał się trudzić, ponieważ całą, najtrudniejszą robotę wykonają za Ciebie pożyteczne bakterie, które znajdują się w naszych kapsułkach. Otrzymany w rezultacie nawóz będzie wyróżniał się odpowiednią konsystencją i stopniem przetworzenia. Dzięki naszym produktom swoją pracę wykonasz znacznie szybciej i sprawniej, zatem ta niewielka inwestycja bardzo szybko Ci się zwróci.

Kapsułki przyspieszające proces kompostowania gnojowicy

Kapsułki są ekologiczne i wyróżniają się tym, że zmniejszają wymywanie azotanu do wód gruntowych. Oprócz tego kapsułki przyspieszające proces kompostowania gnojowicy są całkowicie zgodne z kulturą rolną, a także przyczyniają się do ożywiania gleby. Są dostępne w bardzo korzystnej cenie, a ich jakość wykonania wyróżnia się na polskim rynku. Jeżeli zależy Ci na produkcie z najwyższej półki, który na pewno Cię nie zawiedzie i sprawdzi się podczas codziennej pracy – postaw na nasze kapsułki, a będziesz w pełni zadowolony z podjętej przez siebie decyzji. Dużym plusem jest także to, że kapsułki bardzo łatwo i komfortowo się używa. Przed użyciem wystarczy zdjąć zabezpieczającą folię, a następnie wrzuca się produkt wraz z tekturowym opakowaniem do gnojowicy krów, świń, bądź kur. Ilość użytych kapsułek jest zależna od bezpośredniej wielkości kompostownika.

Doskonała jakość w najlepszej cenie w sklepie internetowym Dezenfex

W sklepie internetowym Dezenfex stawiamy na wysoką jakość wykonania poszczególnych produktów, a także korzystną cenę. Dlatego nasze kapsułki do kompostowania możesz kupić w bardzo przystępnej kwocie. Naszym klientom gwarantujemy bardzo szybką dostawę produktów. Wysyłkę realizujemy jak najprędzej jest to możliwe. Ponadto możesz być także pewien bezpieczeństwa kupionych przez siebie towarów w transporcie. Przykładamy dużą wagę do odpowiedniego pakowania przesyłek, aby zapewnić naszym klientom maksimum satysfakcji. A jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy też pytania – skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy Ci praktycznych porad oraz wskazówek. W razie zwrotów, czy też reklamacji, również służymy pomocą. Możesz swobodnie się z nami skontaktować telefonicznie albo mailowo. Nasi pracownicy czekają na kontakt od Ciebie!