• -60,00 zł
Virkon 10kg Zwalcza ASF i ptasią grypę!
Virkon 10kg Zwalcza ASF i ptasią grypę!
Virkon 10kg Zwalcza ASF i ptasią grypę!
Virkon 10kg Zwalcza ASF i ptasią grypę!
Virkon 10kg Zwalcza ASF i ptasią grypę!
Virkon 10kg Zwalcza ASF i ptasią grypę!

Virkon S 10kg Preparat do nasączania mat dezynfekcyjnych

  • Virkon S  - Opakowanie 10KG - w stężeniu 1% uzyskuje się 1000L gotowego roztworu. 

  • Preparat dezynfekcyjny o właściwościach myjących oraz działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym o dowiedzionej aktywności biobójczej.

  • Idealnie nadaje się do nasączania mat dezynfekcyjnych.

  • Virkon S nie niszczy odkażanych powierzchni oraz sprzętu, zaleca się stężenie 1%.
672,00 zł 732,00 zł -60,00 zł
Brutto

Zapytanie o produkt

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie:
739 301 301
505 464 423


lub podać swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie:

Akceptacja regulaminu *


 
 

OPIS:

Firma Dezenfex oferuje szereg preparatów, które pomagają w dbaniu o bezpieczeństwo w gospodarstwie czy hodowli. W naszej ofercie znajdują się środki do dezynfekcji,  które z powodzeniem mogą zostać użyte w połączeniu z matami dezynfekcyjnymi . Wśród produktów, które proponujemy znajduje się Virkon S. Preparat posiada zdolności wirusobójcze już w stężeniu 1%. Po rozcieńczeniu 10kg proszku  z wodą, można uzyskać aż 1000L gotowego 1% roztworu. 

Stosując preparat Virkon dezynfekcja staje się prosta i oczywista. Sam płyn posiada wiele cennych właściwości. Wykorzystywany jest do mycia, działa bakteriobójczo, wirusobójczo oraz grzybobójczo. Płyn charakteryzuje się również dowiedzioną aktywnością biobójczą. 

ZASTOSOWANIE:

Preparat Virkon idealnie nadaje się do nasączania mat dezynfekcyjnych. Warto jest mieć go zawsze pod ręką, ponieważ jego użycie jest bardzo proste.

Środek Virkon S przeznaczony jest do dezynfekcji głównie w higienie weterynaryjnej. Można odkażać nim różnego typu powierzchnie, wyposażenia oraz urządzenia, które znajdują się w gabinetach i pomieszczeniach biurowych. Dopuszcza się również użycie w środkach transportu, w których przebywały zwierzęta.

Użycie preparatu jest proste. Należy sporządzić roztwór 1% do odkażania powierzchni. Jasnoróżowy proszek należy rozpuścić w letniej wodzie. Czyszczona/odkażana powierzchnia powinna zostać spryskana preparatem i pozostawiona do wyschnięcia. To pozwala na osiągnięcie bakteriobójczego efektu. Jeśli istnieje konieczność ponownego przepłukania powierzchni wodą, należy uprzednio pozostawić na niej preparat na około 30 minut.

Virkon S cena nie jest wygórowana. To świetny preparat w rozsądnej cenie, oferujący bezpieczeństwo. Co ważne, Virkon S jest środkiem łagodnym dla odkażanych powierzchni oraz sprzętu. Dzięki temu pole jego zastosowania jest znacznie szersze, niż mogłoby się wydawać. W stężeniach roboczych, środek ten jest mało toksyczny dla ludzi oraz zwierząt. Nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie posiada właściwości drażniących. Virkon S cena w opakowaniu 10 kg to zaledwie 11,38 zł brutto za 200 gramów.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przygotowanie roztworu i instrukcja użytkowania:

1. Napełnić zbiornik wymaganą ilością wody (patrz tabela poniżej).

2. Dodać odpowiednią ilość proszku Virkon S.

3. Mieszać roztwór od czasu do czasu, aż będzie klarowny (około 15 minut).

4. Stosować preparat zgodnie z tabelą poniżej.

TABELA STĘŻEŃ PREPARATU VIRKON S DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI:

Dezynfekcji powierzchniIlość wody

Ilość proszku Virkon S niezbędna do

otrzymania 1% roztowru (10g/L)

50 m215 L150g
100 m230 L300g
500 m2150 L1,5kg
1000 m2300 L3kg
2500 m2750 L7,5kg 

Polecamy również: moskitiery na wymiar i rzep dwustronny do jej montażu, maty dezynfekcyjneśrodki dezynfekcyjne (virkon s), karmnik deratyzacyjnyodstraszacz zwierząt (anti bissan) oraz odzież ochronna np. kombinezon jednorazowyrękawiczki bezlateksoweczepek jednorazowymaseczka jednorazowaochraniacze na obuwie.

3_VIRKON_10kg
7 Przedmioty
Nowy

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności