Ochraniacze na obuwie wysokie. Foliowe ochraniacze na obuwie.
Ochraniacze na obuwie wysokie. Foliowe ochraniacze na obuwie.

Ochraniacze foliowe na obuwie

Foliowe ochraniacze na obuwie wysokie. Przeznaczone dla gospodarstw rolnych, do zakładów produkcji spożywczej oraz wszędzie tam gdzie nie ściągamy butów a wymagamy czystości.


Materiał: LDPE 38 x 47cm

Kolor: przezroczysty 

Cena za parę (2szt) 

4,00 zł
Brutto

Zapytanie o produkt

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie:
739 301 301
505 464 423


lub podać swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie:

Akceptacja regulaminu *


 
 

Ochraniacze na obuwie

Foliowe ochraniacze na obuwie wysokie. Przeznaczone dla gospodarstw rolnych, do zakładów produkcji spożywczej oraz wszędzie tam gdzie istnieje konieczność wejścia w jednorazowym obuwiu,  a nie możemy ściągnąć obuwia roboczego.

Ochraniacze na obuwie cechują się:

  • wytrzymałością,
  • nie zsuwają się,
  • nadają się do większości obuwia,

Jednorazowe ochraniacze na obuwie ochraniacze na obuwie służą przede wszystkim do zachowania bezpieczeństwa jeśli chodzi o przenoszenie brudu, zarazków i bakterii. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie nie można zdjąć obuwia, a jest konieczność zachowania odpowiednich warunków sanitarnych np. w weterynarii.

Choć ochraniacze na obuwie są jednorazowe, to są bardzo wytrzymałe. Wytrzymałość jest tu konieczna, by ochraniacze mogły być stosowane w mało komfortowych i trudnych warunkach. Ochraniacze muszą wytrzymać poruszanie się po często, niejednolitej powierzchni.

Dzięki zamocowanej w górnej części gumce ochraniacze na obuwie nie zsuwają się. Jest to konieczne, aby zachowały swoją funkcję ochronną.

Nadają się do większości obuwia, bo mają uniwersalny rozmiar, który można korygować dzięki wszytej w ochraniacze gumce.

Foliowe ochraniacze na obuwie są niezbędne w miejscach, w których należy zachować czystość i nie można wchodzić we własnym obuwiu. Foliowe ochraniacze na obuwie są konieczne do zachowania bezpieczeństwa, po to aby nie przenosić bakterii, zarazków, wirusów oraz zanieczyszczeń z innych pomieszczeń lub z zewnątrz.

Jednorazowe ochraniacze można uzupełnić pozostałymi jednorazowymi ubraniami ochronnymi, które są także dostępne w naszym sklepie. Są to min. kombinezony ochronne, czepki ochronne, maseczki oraz rękawiczki. Wszystkie ubrania ochronne cechują się wysoką jakością i wytrzymałością.

W ofercie naszego sklepu mamy również: moskitiery na wymiar i rzep dwustronny do jej montażu, maty dezynfekcyjneśrodki dezynfekcyjne (virkon s), karmnik deratyzacyjnyodstraszacz zwierząt (anti bissan) oraz odzież ochronna np. kombinezon jednorazowyrękawiczki bezlateksoweczepek jednorazowymaseczka jednorazowaochraniacze na obuwie.

3_OCH_FOL_OB_2
722 Przedmioty
Nowy

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii: