• -7,00 zł
Kombinezon jednorazowy, kombinezony ochronne jednorazowe, foliowe
Kombinezon jednorazowy, kombinezony ochronne jednorazowe, foliowe
Kombinezon jednorazowy, kombinezony ochronne jednorazowe, foliowe
Kombinezon jednorazowy, kombinezony ochronne jednorazowe, foliowe

Kombinezon Jednorazowy XXL Niebieski

Kombinezony jednorazowe z kapturem na zamek błyskawiczny,gumki w mankietach i nogawkach. Bez ochrony obuwia.

Materiał: polipropylen - 30g/m2

Kolory : niebieski, biały

7,99 zł 14,99 zł -7,00 zł
Brutto

Zapytanie o produkt

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie:
739 301 301
505 464 423


lub podać swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie:

Akceptacja regulaminu *


 
 

KOMBINEZON JEDNORAZOWY XXL – NIEBIESKI

W naszej ofercie znajdują się kombinezony jednorazowe z kapturem na zamek błyskawiczny. Są to ubiory, które mają zwiększyć bezpieczeństwo osoby, która ma kontakt ze zwierzętami oraz wykonującej opryski. Kombinezon jednorazowy  to świetne zabezpieczenie, które po użyciu należy wyrzucić.

Kombinezon foliowy wykorzystywany może być w wielu miejscach. Po produkt ten sięgają osoby, pracujące na farmach, fermach, w gospodarstwach, ale nie tylko. Wykorzystywany jest również w schroniskach dla zwierząt czy gabinetach weterynaryjnych. Kombinezony ochronne jednorazowe cenione są też przez inne branże. Ich zadaniem może być ochrona odzieży przed zabrudzeniami. To produkt polecany zakładom produkcyjnym, w których pracownicy mają kontakt z pyłem oraz farbami czy lakierami. Kombinezony mogą być przydatne w lakierniach samochodowych i w wielu podobnych miejscach.

W asortymencie posiadamy niebieskie kombinezony ochronne w 3 różnych rozmiarach. Każdy z nich wyposażony jest w gumki/ściągacze na mankietach i nogawkach, co chroni ciało oraz odzież. Zabieg ten ułatwia również założenie rękawic ochronnych, które nachodzą na rękawy, zapewniając szczelną ochronę. Produkt nie zapewnia ochrony obuwia, ale dzięki ściągaczom, nogawki mogą zostać ukryte w bucie. Każdy kombinezon posiada kaptur, którego zadaniem jest ochrona głowy. Produkt nie chroni twarzy, ale nie przeszkadza w nałożeniu specjalnej maseczki lub nawet dużej maski. Kombinezony jednorazowe, które proponujemy wykonane zostały z polipropylenu - 30g/m2.

Nasza firma oferuje najlepsze produkty, dostępne na polskim rynku. Liczy się dla nas jakość i precyzja wykonania. Cenimy sobie bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Jesteśmy pewni, że proponujemy Państwu kombinezony, które nie zawiodą oczekiwań. Są one wygodne i nie krępują ruchów, dzięki czemu osoba, która je nosi nie czuje się ograniczona.

Nasza firma posiada również w sprzedaży: maty dezynfekującematy dezynfekcyjnematy przejazdowematy wjazdowemata antypoślizgowa, jak również ubrania ochronne takie jak: rękawiczki do kontaktu z żywnościączepek jednorazowyochraniacze na obuwieMamy też: preparat virkon S, środki dezynfekcyjne, preparaty do suchej dezynfekcji, a nawet rzep dwustronny.

3_KJG_XXL
14 Przedmioty
Nowy

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii: