• -1,50 zł
Czepek jednorazowy niebieski. Odzież ochronna dla rolnictwa.
Czepek jednorazowy niebieski. Odzież ochronna dla rolnictwa.

Czepek Jednarazowy

Czepek Jednorazowy.

Kolor: Niebieski.

Rozmiar 21 cali - 53,34 cm

10 sztuk w zestawie

2,50 zł 4,00 zł -1,50 zł
Brutto

Zapytanie o produkt

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie:
739 301 301
505 464 423


lub podać swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie:

Akceptacja regulaminu *


 
 

Czepek jednorazowy

Szeroki wybór jednorazowej odzieży ochronnej, niezbędnej do spełnienia obecnych wymogów bioasekuracyjnych. W naszej ofercie można znaleźć zarówno, kombinezony, czepki, maseczki, rękawiczki, foliowe ochraniacze na obuwie wysokie, jak i cały zestaw  odzieży ochronnej "Profilaktyka ASF".

Używanie odzieży ochronnej w znacznym stopniu ogranicza ryzyko rozprzestrzeniania się groźnych chorób czy wirusów (takich jak ASF czy Ptasia Grypa) w budynkach inwentarskich czy zakładach produkcyjnych.

Odzież ochronna jest niezbędna wszędzie tam, gdzie pracownicy muszą chronić się przed czynnikami niebezpiecznymi dla ich zdrowia. Odzież ochronna może pełnić funkcję chroniącą przed urazami mechanicznymi, zabrudzeniem lub przed bakteriami i zarazkami, z którymi pracownik ma kontakt.

Nasz sklep oferuje odzież ochronną. Proponujemy elementy zestawu ubrania ochronnego, czyli:

  • kombinezony ochronne,
  • ochraniacze na obuwie,
  • czepki ochronne,
  • maseczki,
  • rękawiczki jednorazowe.

Kombinezony ochronne mają wszyty suwak oraz gumki na zakończeniu rękawów oraz nogawek, a także dobrze przylegający kaptur. Są podstawową formą ochronny przed czynnikami mechanicznymi,  biologicznymi, termicznymi czy chemicznymi. Zapewnią bezpieczeństwo i swobodę ruchu podczas prac gospodarskich, w przetwórstwie, przemyśle ciężkim jak i w weterynarii.

Foliowe ochraniacze na obuwie wysokie są kolejnym elementem kompletu. Przeznaczone dla gospodarstw rolnych, do zakładów produkcji spożywczej oraz w miejscach gdzie istnieje konieczność zachowania odpowiednich warunków sanitarnych np. w weterynarii. Dzięki zamocowanej w górnej części gumce ochraniacze na obuwie nie zsuwają się. Jest to konieczne, aby zachowały swoją funkcję ochronną.

W komplecie znajduje się również czepek jednorazowy. Ochrona głowy i włosów jest niezbędna zwłaszcza w miejscach, gdzie pracownik ma kontakt z żywnością.

Czepek jednorazowy dobrze jest uzupełnić maseczką ochronną, która jest zabezpieczeniem przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami np. mąką lub pyłem. Maseczka pozwala jednocześnie na swobodne oddychanie.

Warto pamiętać, że uzupełnieniem każdego stroju roboczego powinny być właśnie rękawice ochronne. W przypadku kontaktu z żywnością, bakteriami lub innymi substancjami, które mogą być przenoszone przez bezpośredni kontakt ze skórą, rękawiczki jednorazowe są niezbędnym elementem ochronnym.

U nas skompletują Państwo niezbędne komplety odzieży ochronnej dla swoich pracowników.

W ofercie naszego sklepu mamy również: moskitiery na wymiar i rzep dwustronny do jej montażu, maty dezynfekcyjneśrodki dezynfekcyjne (virkon s), karmnik deratyzacyjnyodstraszacz zwierząt (anti bissan) oraz odzież ochronna np. kombinezon jednorazowyrękawiczki bezlateksoweczepek jednorazowymaseczka jednorazowaochraniacze na obuwie.

3_CJN_1szt
924 Przedmioty
Nowy

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii: