Rękawiczki do kontaktu z żywnością, rękawiczki bezlateksowe do żywności
Rękawiczki do kontaktu z żywnością, rękawiczki bezlateksowe do żywności

Rękawiczki Jednorazowe S

Rękawice jednorazowe ochronne nitrylowe, bezpudrowe Przeznaczone dla rolnictwa z atestem do kontaktu z żywnością. Wykonane z materiału syntetycznego kauczuku nitrylowego wolnego od białek alergicznych. Teksturowane końcówki palców, bezlateksowe.Deklaracja zgodności CE

Kolor: Niebieski

Obecnie brak na stanie
3,00 zł
Brutto

Zapytanie o produkt

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie:
739 301 301
505 464 423


lub podać swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie:

Akceptacja regulaminu *


 
 

Rękawiczki do kontaktu z żywnością, rękawiczki bezlateksowe

Rękawice jednorazowe ochronne nitrylowe, bezpudrowe Przeznaczone dla rolnictwa z atestem do kontaktu z żywnością. Wykonane z materiału syntetycznego kauczuku nitrylowego wolnego od białek alergicznych. Teksturowane końcówki palców, bezlateksowe.

W pracy, która wymaga kontaktu z żywnością niezbędne jest odzież ochronna, czyli jednorazowe rękawiczki, czepki ochronne na głowę oraz fartuch lub kombinezon.

Rękawiczki to podstawowy sprzęt wymagany wszędzie tam, gdzie pracownicy mają bezpośredni kontakt z żywnością lub produktami spożywczymi służącymi do wytwarzania żywności. Bardzo dobrym i komfortowym rozwiązaniem są rękawiczki bezlateksowe wykonane z kauczuku nitrylowego. Bezlateksowe rękawiczki do kontaktu z żywnością  mają wiele zalet, m.in.:

  • nie uczulają,
  • są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne,
  • są odporne na niskie temperatury,
  • dobrze znoszą kontakt z wieloma produktami spożywczymi,
  • są wygodne.

Z badań wynika, że uczulenie na lateks ma od 2% do 5% społeczeństwa, a co za tym idzie także pracowników gastronomii, gospodarstw rolnych i służby zdrowia, czyli wszędzie tam, gdzie rękawiczki jednorazowe są niezbędne w codziennej pracy. Dzięki temu, że rękawiczki do kontaktu z żywnością, które oferujemy na naszej stronie internetowej nie zawierają lateksu, to nie wywołują alergii i są bezpieczne dla zdrowia pracowników, którzy na co dzień wykorzystują rękawiczki bezlateksowe

Jednorazowe rękawiczki bezlateksowe są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, czyli nie rwą się i nie niszczą tak szybko jak tradycyjne jednorazowe rękawiczki.

rękawiczki bezlateksowe  do kontaktu z żywnością są odporne na bardzo niskie temperatury, a co za tym idzie mogą być używane przez pracowników w punktach z żywnością, nawet wtedy, kiedy jest ona wyciągnięta bezpośrednio z zamrażalki. Rękawiczki te nie pękają pod wpływem zmian temperatury, dlatego są doskonałe do pracy przy produkcji żywności.

Odporność na produkty spożywcze typu kwasy roślinne, rozpuszczalniki organiczne, tłuszcze i oleje powoduje, że rękawiczki bezlateksowe są doskonałe do wykorzystania w gastronomii, służbie zdrowia oraz kosmetologii, czyli wszędzie tam, gdzie człowiek ma do czynienia z organicznymi produktami, które w bezpośrednim kontakcie ze skórą mogą być niebezpieczne lub ją uszkodzić.

W ofercie naszego sklepu mamy również: moskitiery na wymiar i rzep dwustronny do jej montażu, maty dezynfekcyjneśrodki dezynfekcyjne (virkon s), karmnik deratyzacyjnyodstraszacz zwierząt (anti bissan) oraz odzież ochronna np. kombinezon jednorazowyrękawiczki bezlateksoweczepek jednorazowymaseczka jednorazowaochraniacze na obuwie.

Nowy

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności