Mata Dezynfekcyjna EKO PLUS 200x120x3,5cm

139,00 zł brutto
113,01 zł netto

Mata dezynfekcyjna EKO PLUS 200 cm x 120 cm x 3,5 cm ma zastosowanie w nieckach dezynfekcyjnych.

Mata EKO PLUS składa się z dwóch sklejonych ze sobą warstw. Górna ścierna ma za zadanie zatrzymać zanieczyszczenia na zewnątrz maty a dolna służy do gromadzenia i przekazywania roztworu dezynfekcyjnego do góry maty.

Kolor warstwy wierzchniej: zielony, czerwony, niebieski, żółty

Więcej szczegółów

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie:
739 301 301
505 464 423

lub podać swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie:

9929 Przedmioty

Więcej informacji

Maty dezynfekcyjne EKO PLUS 200 cm x 120 cm x 3,5 cm wykonane są w dwóch warstw i nie są zabezpieczone po bokach dlatego aby spełniały należycie swoje zadanie powinny być umieszczone w nieckach dezynfekcyjnych.

 Niecki dezynfekcyjne to zagłębienia w gruncie przed otworami drzwiowymi o głębokości minimum 5 cm i wymiarach o 1 do 2 cm większych od rozmiarów mat tak aby można było je swobodnie wkładać i wyjmować.

Maty dezynfekcyjne EKO PLUS 200 cm x 120 cm x 3,5 cm należy wyłożyć na płaskich powierzchniach z których usunięto wcześniej wszelkie ostre przedmioty mogące uszkodzić od spodu matę.

Na Macie dezynfekcyjnej EKO PLUS o rozmiarze 200 cm x 120 cm x 3,5 cm może odbywać się ruch pieszy i lekki ruch kołowy ( taczki, wózki widłowe ręczne, elektryczne i spalinowe oraz lekkie ciągniki rolnicze.)

Maty należy nasączać 1% roztworem preparatu VIRKON  S lub innego preparatu np.: VIREX. Roztwór preparatu najłatwiej wykonać wsypując 100 gram ( pół saszetki 200 gram VIRKONU  S ) do konewki 10 litrów i dokładnie wymieszać. Następnie należy polać wcześniej ułożoną matę przyrządzonym roztworem w ilości nie mniejszej niż pół litra i powtarzać tą czynność co 3-4 dni.

Jeżeli temperatury otoczenia spadną poniżej 0° C należy do 9 litrów roztworu preparatu dodać 1 litr glikolu lub innego środka zapobiegającego zamarzaniu.

Maty dezynfekcyjne EKO PLUS należy systematycznie co najmniej co miesiąc czyścić i płukać aby usunąć gromadzący się na nich brud.

 

Tablica Informacyjna gratis!

Uwaga! Do każdej maty przejazdowej przysługuję 1 tablica informacyjno-ostrzegawcza gratis ! (dostępne wzory tablic można zobaczyć TUTAJ.

  • Przy realizacji zamówienia prosimy o skorzystanie z opcji "dodania komentarza do zamówienia" i podanie numer tablicy informacyjnej, która Państwa interesuje.

  • W przypadku braku informacji wyślemy losową tablicę.


A może potrzebna Ci mata dezynfekcyjna (wraz z środkiem do nasączania Virkon lub Virex) przejazdowa / wjazdowaantypoślizgowaodkażającaniecka dezynfekcyjna