Nieupoważnionym wstęp wzbroniony, Zakaz wstępu osobom nieupoważnionym
Nieupoważnionym wstęp wzbroniony, Zakaz wstępu osobom nieupoważnionym

Nr.2 Uwaga! Zakaz Wstępu Osobom Nieupoważnionym

Nr. 2. UWAGA !!! Zakaz wstępu osobom nieupoważnionym. 

Tablice pokryta laminatem UV (błyszczącym), dzięki czemu jest odporna na wszelakie warunki atmosferyczne. Słońce, deszcz, śnieg, mróz nie będzie tutaj żadnym problemem.

Bardzo łatwa w montażu.

Jesteśmy w stanie wykonać indywidualna tablice w oparciu o przedstawiony projekt.

17,00 zł
Brutto

Zapytanie o produkt

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie:
739 301 301
505 464 423


lub podać swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie:

Akceptacja regulaminu *


 
 

Nieupoważnionym wstęp wzbroniony, Zakaz wstępu osobom nieupoważnionym - Tablice ostrzegawcze

W ofercie naszego sklepu znajdziesz tablice informacyjne, które doskonale sprawdzą się nie tylko wewnątrz pomieszczenia, ale również na zewnątrz. Są one w pełni odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Niestraszny im jest mróz, deszcz, śnieg, czy też promienie słoneczne. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, ponadto pokryto je błyszczącym laminatem UV. To oznacza, że nawet po wieloletnim użytkowaniu tablica nie wyblaknie od promieni słonecznych. Napis cały czas będzie czytelny, a Ty nie będziesz musiał martwić się o konieczność wymiany tablicy. W naszej ofercie znajdziesz, m.in. tablicę z informacją „zakaz wstępu osobom nieupoważnionym”.

Łatwy montaż tablicy

Tablice dostępne w naszym sklepie internetowym są proste w montażu. Jest to ogromny atut, ponieważ wystarczy Ci jedynie chwila do tego, aby na ścianie budynku albo na bramie znalazła się tablica z informacją „wstęp wzbroniony”. W naszym sklepie możesz znaleźć taki produkt w kolorze czerwonym, który przykuwa uwagę i sprawia, że nikt nie przejdzie obok ostrzeżenia obojętnie. Jest to najlepsze rozwiązanie nie tylko w przypadku firm, ale również osób prywatnych, którym zależy na zachowaniu odpowiedniej dozy prywatności na terenie do nich należącym.

Możliwość wykonania tablicy na indywidualne zamówienie

Jako firma z wieloletnim stażem oferujemy swoim klientom również możliwość wykonania tablic ostrzegawczych według ich indywidualnego projektu. Możesz zdecydować zarówno o wyglądzie, kształcie, rozmiarze, jak i kolorze tablicy. Jeżeli zależy Ci na zrealizowaniu indywidualnego projektu, koniecznie skontaktuj się z nami mailowo albo telefonicznie. Tablice mają na celu ostrzeganie, a także dyscyplinowanie do przestrzegania panującego w obiekcie regulaminu, ale również przepisów BHP. Ważne jest to, aby produkt zakupiony w naszym sklepie znalazł się w jak najbardziej widocznym miejscu.

T_300x215_2.2
99 Przedmioty
Nowy

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: