Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa 200x120x5 cm
Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa 200x120x5 cm
Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa 200x120x5 cm
Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa 200x120x5 cm
Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa 200x120x5 cm
Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa 200x120x5 cm

Mata dezynfekcyjna EKO 200x120x5

Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa 200 x 120 x 5 cm CZARNA przeznaczona jest do ciężkiego ruchu kołowego.

Mata dezynfekcyjna EKO przejazdowa złożona jest z trzech warstw. Dwie zewnętrzne warstwy wykonane są z włókniny ściernej spełniającej funkcję wycieraczki - zatrzymującej wszelkie zanieczyszczenia i warstwy chłonnej przechowującej i przekazującej pod naciskiem preparat dezynfekcyjny.

Kolor Warstwy Górnej
  • Czarny
249,00 zł
Brutto

Zapytanie o produkt

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie:
739 301 301
505 464 423


lub podać swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie:

Akceptacja regulaminu *


 
 

Maty dezynfekcyjne EKO przejazdowe 200 cm x 120 cm x 5 cm CZARNE wykonane są w trzech warstw i nie są zabezpieczone po bokach dlatego aby spełniały należycie swoje zadanie powinny być umieszczone w nieckach dezynfekcyjnych.

Niecki dezynfekcyjne to zagłębienia w gruncie przed otworami drzwiowymi o głębokości minimum 5 cm i wymiarach o 1 do 2 cm większych od rozmiarów mat tak aby można było je swobodnie wkładać i wyjmować.

Maty dezynfekcyjne EKO przejazdowe 200 cm x 120 cm x 5 cm CZARNE należy wyłożyć na płaskich powierzchniach z których usunięto wcześniej wszelkie ostre przedmioty mogące uszkodzić od spodu matę.

Na Macie dezynfekcyjnej EKO przejazdowej o rozmiarze 200 cm x 120 cm x 5 cm CZARNEJ może odbywać się bardzo ciężki ruch kołowy ( samochody ciężarowe, Tiry, duże c ciągniki rolnicze.) jeżeli zachowana będzie zasada dezynfekcji całego obwodu wszystkich kół przejeżdżających przez matę. Dlatego należy wykonać odpowiedni duże niecki dezynfekcyjne aby zmieściły się tam dwie lub trzy maty obok siebie.

Bardzo ważne jest aby po matach przejazdowych ciężki ruch kołowy odbywał się z prędkością nie większą niż 5 km/h i aby pojazdy ma matach nie hamowały ani z nich nie ruszały.

Maty należy nasączać 1% roztworem preparatu VIRKON  S lub innego preparatu np.: VIREX. Roztwór preparatu najłatwiej wykonać wsypując 100 gram ( pół saszetki 200 gram VIRKONU  S ) do konewki 10 litrów i dokładnie wymieszać. Następnie należy polać wcześniej ułożoną matę przyrządzonym roztworem w ilości nie mniejszej niż pół litra i powtarzać tą czynność co 3-4 dni.

Jeżeli temperatury otoczenia spadną poniżej 0° C należy do 9 litrów roztworu preparatu dodać 1 litr glikolu lub innego środka zapobiegającego zamarzaniu.

Maty dezynfekcyjne EKO przejazdowe należy systematycznie co najmniej co miesiąc czyścić i płukać aby usunąć gromadzący się na nich brud.

Maty przejazdowe 200 cm x 120 cm x 5 cm występują w kolorze czarnym.

Tablica Informacyjna gratis!

Uwaga! Do każdej maty przejazdowej przysługuję 1 tablica informacyjno-ostrzegawcza gratis ! (dostępne wzory tablic można zobaczyć TUTAJ.

  • Przy realizacji zamówienia prosimy o skorzystanie z opcji "dodania komentarza do zamówienia" i podanie numer tablicy informacyjnej, która Państwa interesuje.

  • W przypadku braku informacji wyślemy losową tablicę.


A może potrzebna Ci mata dezynfekcyjna (wraz z środkiem do nasączania Virkon lub Virex) przejazdowa / wjazdowaantypoślizgowaodkażającaniecka dezynfekcyjna

2_MEC_200x120x5PK
64 Przedmioty
Nowy

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

1 inny produkt w tej samej kategorii: