Sucha dezynfekcja czyli sposób na oszczędność?

Sucha dezynfekcja sprawdza się w bardzo wielu okolicznościach i nie ma się co dziwić. Jej wykonywanie w porównaniu z innymi metodami zabiera o wiele mniej czasu ale jest także o wiele tańsze. Niesie za sobą również wiele korzyści. 

Czytaj dalej

Odtłuszczanie powierzchni – zrób to skutecznie!

To czym odtłuścić także ma znaczenie. Od powodzenia całego procesu zależy estetyczny wygląd ścian przez kolejne lata. Wiele osób o tym zapomina tym samym narażając się na konieczność powtórnego wykonania takich zabiegów.

Czytaj dalej

Maty dezynfekcyjne – dlaczego są niezbędne w gospodarstwie?

Maty dezynfekcyjne są najlepszym wariantem jeśli chodzi o wejścia do hal. Ich obecność pozwala całkowicie wyeliminować zarazki, które mogłyby znajdować się na podeszwach butów czy też oponach. 

Czytaj dalej

Odstraszacz zwierząt – kiedy jest niezbędny?

Osoby poszukujące rozwiązań w postaci odstraszaczy na dziką zwierzynę powinni w pierwszej kolejności dokonać solidnej selekcji dostępnych produktów. Ma to ogromne znaczenie jeśli nie chce się dodatkowo uszkodzić również swoich upraw. 

Czytaj dalej

Ptasia grypa – czym jest i dla kogo jest groźna?

O ptasiej grypie głośno jest już od wielu lat. Co jakiś czas pojawiają się informacje o nowych źródłach zakażeń i stadach martwych ptaków. 

Czytaj dalej

Jednorazowa odzież ochronna - gdzie jest wymagana?

Fartuchy jednorazowe medyczne, rękawiczki lateksowe, kombinezon jednorazowy, maseczki ochronne, zarękawki na ręce i ochraniacze na obuwie – to elementy, które figurują na rynku jako odzież robocza medyczna. 

Czytaj dalej

Dezynfekcja powierzchni – jak robić to skutecznie?

Każdego dnia nasze mieszkania, pomieszczenia gospodarcze, a także zagospodarowanie terenu na zewnątrz jest narażone na pojawianie się brudu. Pierwszą kwestią, która rzuca się w oczy jest zaburzenie wartości estetycznych przestrzeni. 

Czytaj dalej

Czy płyn do dezynfekcji rąk może nam zaszkodzić?

Ochrona przed bakteriami w dzisiejszych czasach, gdzie przenoszenie się ich jest niezwykle łatwe ma ogromne znaczenie. Najważniejsze jest, aby zdać sobie sprawę z tego jak duże konsekwencje można ponieść jeśli nie będziemy się zabezpieczać przed wirusami. 

Czytaj dalej

Targi AGRO – TECH Minikowo 2017

W dniach 1-2 lipca 2017 roku w Minikowie koło Bydgoszczy odbyły się Międzynarodowe Targi Rolno – Przemysłowe AGRO-TECH Minikowo.

Czytaj dalej